Rekviem egy álomért

Requiem for a Dream

2016.11.22 Manfred

Tanulságos, elgondolkoztató film, ami reális problémát vet fel. Igazi agyalós dráma. A színészek alakítása hiteles, meggyőző. A sztorija érdekes. Érdemes megnézni!

2015.11.19 Robi92

Annyira idegfeszítő egy film,játszik az ember idegeivel. Drogos film kategória. Az effektekkel durva hatást értek el. Az elején a két külön szál kicsit gyenge volt,de aztán jól beindult a film. Könnyen megjegyezhető dallamú a zenéje.

2015.10.28 krysn95

Kötelezően nézették meg velem ezt a filmet nevelő célzattal és borzalmas volt. A filmet én szórakozás céljából nézek és ezen mindent csináltam csak nem szórakoztam. Nyomasztó, depresszív érfelvágós hulladék. Nagyon sok mindenre képes lennénk hogy hal... Több

2015.06.10 veszi.peter

Elég dekadens, lehangoló ez a film, így aki mindenképp meg akarja nézni, inkább egy olyan napot válasszon, ahol utána nem nagyon van már szükség vidámságra, engem legalább is nagyon lehangolt ez a leépülés, függőség.

2015.04.19 KeriPeti

Nagyon jó a film, vagyis inkább egy szomorú, kilátástalan alkotásnak nevezném, ami nem éppen egy lélekemelő film. Nem biztos, hogy jobb kedved lesz, ha megnézed. Ettől függetlenül ajánlott megnézni, mert ugye nem csak az a jó film, ami pozitív hatást vált ki az emberből, hanem ami bármilyet, de azt nagyon.

2018.11.05 urbanistaa

Megrázó és nagyon tanulságos film a függőségről, a végletességről, a kitartásról. Érdemes legalább egyszer megnézni, mert nagy hatással lehet ránk, nagyon megfogó.

2017.04.24 jozsagabri

A film megható és elgondolkodtató. A függőség hátrányait nyersen és szókimondóan összegzi, illetve az utat amit egy függő bejár, végül álmait is feladva...

2016.09.19 Vviktor

Lelkileg ható, elgondolkoztató film a függőségről. Érdekesen mutat be emberi sorsokat. Magával ragadó igazi dráma, ami elgondolkoztatja a nézőt. Tanulságos, megragadó

2015.12.29 sepsiklaudia

nagyon megrázott a történet, a zene minden. Kiváló mást nem tudok rá mondani

2015.10.18 Alexa

Ez a film azóta kísért, hogy láttam... Sokkolt, megdöbbentett, elgondolkodtatott. A színészi munka előtt leborulok, ezeket a karaktereket eljátszani nem kis munka. Nem mondom, hogy meg fogom nézni újra, de örök nyomott hagyott a szívemben és az eszemben is.

2018.01.04 Dius0520

Érdemes némi idegrendszerrel rendelkezni, ha az ember nekiül ennek a filmnek. Kicsit követhetetlennek tűnik egy ideig, de a végén rájön a néző, hogy az egésznek igenis van a történetnek értelme.

2015.02.12 RobThe10

Az egész film letargiába helyez, de olyan módon hogy az magába szív. A film a drogokról szól, de ez a film maga a drog. Nem tudsz vele leállni, én személy szerint imádom! :) Mindenkinek ajánlom! FIlmzenéje is isteni..

2015.09.12 Meeroz21

Ez oltárira sikeredett! Szerintem aranyos, szerethető film remek karakterekkel, és teljesen egyedi sztorival! Ritka az ha ennyire rendben van egy film minden tekintetben, de ez szerintem egy ilyen film lett. Nem is bántam meg, hogy megnéztem. Tégy te is így!

2015.05.20 Sissy

Ez az egyik legdurvább film, amit eddig láttam. Nagyon komoly története van, lelombozó, elborzasztó. Ha valaki ezek után képes drogozni, annak már nincsenek érzései. Éppen ezért javasolnám, hogy a szülők nézessék meg tini gyerekeikkel, mert ez a film tényleg nyomot hagy az emberben.