Az igazság bajnokai

Retfærdighedens ryttere

2024.03.07 Tomipapi

Ez a film nagyon csúcs. Még elnéztem volna egy órányit szívesen. Mindenben tökéletes. Ennyire összerakott és színes filmet már rég láttam. Kihagyhatatlan. Ezt látni kell.

2022.04.17 Klauka89

Nagyon jól indul a sztori, nagy reményeket tápláltam felé. Aztán csalódtam. Nem ilyennek ismertem meg Mads Mikkelsent, aki ennyire lapos karakterhez adná a nevét. Ez talán a legrosszabb film, amit tőle láttam. A mozi nem szólt másról számomra, mint e... Több

2021.11.01 elekm90

Tipikus Anders Thomas Jensen film, a tőle megszokott fekete humorral és tömkeleg lökött karakterrel. Az "Ádám almái" után nálam talán a rendező legjobbja, egyszerre drámai, erőszakos, vicces, és még fordulatos is. A színészi teljesítmények nagyon jók... Több

2021.11.03 Lóri Ádámcsik

Szuperrr!

Az év egyik meglepetésfilmje szerintem. Minden poén a helyén, van akció, dráma, érzelmek, humor és Mads Mikkelsen is, grátiszban. Mindenkinek ajánlom, aki egy kellemes és izgalmas esti mozira vágyik (és szinkronosan nézzétek, úgy az igazi!).

2022.04.24 Piczil Zsolt

Ez a film elsősorban dráma...

Érdekes film, mert a fel-fel bukkanó humor (inkább groteszk megnyilvánulás) megzavarja a nézőket. De, ez a film szerintem mégis inkább dráma. A személyes veszteségről, és a sors (képzelt? valós?) hatalmáról. Mivel én is megzavarodtam, ezért groteszk formában ismertetem a filmet: Az igazán jó katona tud pszichiátriai segítséget kérni, de előtte el kell gondolkoznia a problémán. Ezért legalább 20 gengsztert fejbe lő, terápiás célzattal. A magánterápia nem jön be, illetve mégis. :)

2022.04.18 Fikatours_blogger

Kinek mi. Nekem vígjáték.

Bár a filmnek mély mondanivalója van, engem mégis inkább a poénok szórakoztattak jobban. (Amúgy Mikkelsennek nagyon is jól állt a marcona katona figurája.)

2021.10.30 HanGa

Érdekes történet, nem egy megszokott film. Furcsák a karakterek, de olyan kedvelhetően furcsák, és a humora sem a megszokott.

2021.10.31 taba

Az előzetesek alapján ez a történet vígjátéknak tűnt, de valójában egy fekete komédia, amiben hányatott sorsú emberek folyamatosan rossz döntéseket hoznak. A véres cselekményt a szokatlan hátterű és gondolkodású emberek cselekedetei teszik humorossá.

2021.11.21 Sebes Gábor

Érdekes, de a vége, hát izé, na, amerikanizált. Viszont jók a karakterek, és sok jó duma van benne.

2021.11.21 Szarka Eszter

Ez egy nagyon jól összerakott film. Nagyon jó karakterek vannak, jó alakítások, érdekes sztori, sok humor, mégis komoly. Nagyszerű film, biztos megnézem még egyszer!

2022.11.07 panel4

A film címe félrevezető lehet, legalábbis én az alapján másra számítottam. Az akció, a dráma és a komédia zseniális arányban oszlik meg a filmben. Nagyon jó színészi játék jellemzi a történetet, amely egyáltalán nem sablonos, és erős mondanivalóval bír. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2021.10.07 Kinga Novák

Maga a film érdekes, humoros és drámai is egyben... https://damongirl-mylife.blogspot.com/2021/10/az-igazsag-bajnokai.html

2021.05.06 doobie

Ez a film komoly, de eszméletlenül vicces is egyben. A karakterekkel nagyon jól lehet azonosulni, és az ember drukkol nekik, annak ellenére, mennyire furcsák.

2020.12.03 Happymami

A történet teljesen lefoglalt, és az alakítások zseniálisak.