Rio 2.

Rio 2

2016.07.25 N.Béla

Nagyon aranyos mese de a Rió első része 1000-er jobban sikerült. Ez is vicces, de néhol csak az aranyos karakterekre mennek. Kedvencem a nyilméregbéka Gabi, mert annyira édes ahogy a gonosz Fehér papagáj után koslat és szerelmes bele.

2015.03.18 pindurcat

Elsősorban gyerekeknek szánt, de felnőttnek is kikapcsolódás. Eseménydús, mégsem túlpörgetett sztori, amit sok humorral és izgalommal fűszereztek. Nagyon jó az animáció, igazi családi film!

2015.05.11 july

Sokszorosan lekörözi az elődjét, úgy hogy közben megőrzi az első rész minden báját. Több szálon mozgatja az eseménydús fonalakat. Túlpörgetett tempójú, színes, vicces.

2016.02.04 Cirmici

Szerintem csodaszép mese, nagyon szép történettel. Nekem nagyon kedves ez a sztori, a képi világ csodálatos 3D ben pedig még ezt is túlszárnyalja. Szuper

2015.11.28 Elemer.K

Nagyon szép mese.Színes,látványos,élethű tetszett.Néhol meg viccesek is voltak ezek a papagájok.Néhol kicsit több volt az ének,de nég az is látványos lett.

2015.12.10 Bius

Az első részhez képest ez is ugyanolyan szép színes és aranyos film lett.Szeretem az állatos animációkat és néha több érzést tudnak átadni a nézőnek mint az emberek.

2016.01.27 Eszti

Csodálatosan szép animáció.Olyan szép színes,kidolgozott és olyan kis helyesek ezek a madarak.Nagyon aranyos mese.Felnőttként is lekötötte a figyelmem.Első része is szép volt.

2015.02.09 sziliné bea

Nem csak gyerekeknek szóló humor, a felnőttek is élvezhetik. A történet is nagyon jó, van tanulság is, 3D-ben mese szép! Nagy kedvenc!

2016.03.31 ZsoltSon

Kellemes, látványos kis mese, melyet a lusta történetvezetése rontott el.

2015.03.11 tothistvan2

Nagy kedvenc ez a rész , izgalmas mese elragadó történettel és szuper látvánnyal. Gyönyörű látványvilággal rendelkezik a mese és meseszép tájakon játszódik. A karakterek viccesek! A történet fordulatokkal teli és nem kiszámítható! Remek mese! 9/10

2015.02.04 kriskaa

Szerintem teljesen megéri a jegyet. Pláne egy animáció. És igen, a 3D is jó! Az már más kérdés, teljesen szubjektív, hogy kinek mennyire tetszik a film. Én nagyon jól szórakoztam. Pont az volt a lényege, hogy rengeteg utalást vonultat fel és parodizá... Több

2015.12.17 ZiggityZag

A készítők nem foglalkoztak sokat azzal, hogy egy kis intellektust adjanak a filmnek, kevés energiabefektetés (ez az animátorokra nem vonatkozik) és nagy siker, így kell ezt csinálni. Olcsó húsnak híg a leve.

2015.04.02 szabo0421

Az éneklős meg nyáladzós jelenetek nélkül jobban tetszett volna, ezért is nem 5 csillag csak 4. De lehet azért nem tetszik annyira az ének mert már nem vagyok gyerek ki tudja :).

2015.03.30 anolib

Én kicsit féltem attól, hogy nem lesz olyan jó mint az első rész, de kellemesen csalódtam. Mindenképpen meg kell nézni ezt a folytatást annak, aki még nem látta. Szuper animáció, jó kis öko-sztori, ami felnőtteknek talán kicsit már szájbarágós lehet, de a szép ilyen üzenetet közvetíteni a gyerekeknek.