Éjszakai hajsza

Run All Night

2016.07.01 veress75

A nagyszerű színészek ellenére sikerült megalkotni a legrosszabb klisék gyűjteményét ebben a filmben. Liam is jobban tenné már, ha nyugdíjba menne. Időpocsékolás volt, nem ajánlom senkinek.

2015.11.02 sztankobazsi

Sötét, kellően brutális, kicsit sablonos, nagy pluszt nem adó, egydélutáni mozizásnak megfelelő film az Éjszakai hajsza, amitől ha nem egy akcióorgiát vársz el, akkor nem csalódhatsz benne túl nagyot. A cím ellenére nem egy elképesztően ütős adrenalin löket ez, azonban még így se panaszkodhatunk.

2017.10.30 Zsuzsy

Annak ellenére, hogy nagyon sok jó színész szerepel a filmben, mégis nagyon gyengére, vontatottra sikerült a sztorija. Lassan zajlanak az események, unatkoztam rajta!

2015.03.25 Aranyhal

Liam Neeson-től kb erre számítottam, a megszokott akciófilm. Élvezhető, de semmi extra. Fordulatos, pörgős, az biztos, a sztori kicsit sablonos.

2015.06.16 cunci

Liam Neeson újra akcióban, ismét nagyot alakítva. A főszereplő karakterek jól megírt figurák, akik között rengeteg feszültség lapul és ezeket a színészi játék is profin kihangsúlyozza. Érdemes kiemelni Neeson és Ed Harris közös jeleneteit, ezek képezik talán a film legizgalmasabb pillanatait.

2015.10.21 tamas84

Hát nekem őszintén szólva kezd elegem lenni Neeson egy kaptafára készülő filmjeiből. Sokkal jobb színész ő attól, hogy mindenféle ilyen akciómozit elvállaljon. Gondolom megfizetik érte, de ehhez mostantól nem asszisztálok.

2015.03.31 Henczi

A megszokott alakítás Neesontól. Szokásos akciófilm, amit vártam. Vannak benne izgi részek, de újdonságot nem találtam benne. Egyszer nézhető.

2015.03.24 szafffy

Klasszikus akció, aminek egy percét sem fogod unni. A több szálon futó történet és Liam Neeson energiskus karaktere megalapozzák a film sikerét. Hiába dolgozták fel már ezerszer ezt az alapsztorit, nem unalmas, hanem nagyon is pörgős, eseménydús.

2016.10.15 Manson

Izgalmas, profi színészekkel teli film, ami végig leköti a nézőt. Fordulatos, cselekményes film, akciójelenetekben dús és szórakoztató, végig izgalmas és fordulatok is vannak benne!

2016.05.05 irodalmialkotas

Ebben a filmben Liam Neesonön kívül mindenki mellé lő. Nem, nem képletesen.

2015.03.18 pindurcat

Liam Neesonra szabott szerep, nagyszerűen alakítja. Pörgős, akciódús jelenetekkel leköti a néző figyelmét. Látványos, igazi mozifilm. Az alapsztori nem újdonság, de ez senkit sem zavar, kárpótol minden más! :)

2015.06.29 macikutya

A Neeson által alakított főszereplő Jimmy Colon egy kiöregedő, alkoholista, múltja által egyre jobban kísértett emberi roncs, aki végig tisztában van életének kisiklott mivoltával, fia Mike (Joel Kinneman) látni se akarja. Viszont mikor utóbbi tanúja... Több

2019.01.08 urbanistaa

Liam Neeson, Ed Harris, Nick Nolte nevek garanciát adnak az igazi sikerre. Nagy elvárásaim voltak a filmmel szemben, és nem csalódtam. Szívesen újranézem többször is.

2017.04.19 jozsagabri

Tartottam tőle hogy egy sablonos és unalmas tucat akciót fogok látni de ezúttal nagyot csalódtam pozitív értelemben. Zseniális rendezői megoldások és megható drámai jelenetekben gazdag film.