Éjszakai hajsza

Run All Night

2015.06.30 bigi

Nagyon jó film, végigizgultam, megéri megnézni! Az első félóra jó ütemben építi fel a karaktereket és az alaphelyzetet, a nagyvárosi sikátorok és lakótelepek mocskos és lepusztult világa erős hangulatot teremt, a menekülés kellően feszült és izgalmas... Több

2015.05.21 Balu

Ott kezdeném hogy Liam Neesont alapból imádom!A film nagyon jó, végig izgultam az eseményeket,megéri megnézni,még el is érzékenyültem a végén :) Egy újabb film amiben Liam családjának az életére törnek,de épp szeretjük őt!

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Nem rossz film, Liamtől ezt vártam, se többet, se kevesebbet. Izgalmas, szórakoztató, de túl sok újdonságot nem adott.

2015.03.12 july

Igazi akciófilm, tele izgalommal. Nagyon látványos, Liamban most sem kell csalódnunk. A végét azonban kissé összecsapták.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Nagy kedvencem Liam Neeson, úgyhogy egyértelmű volt, hogy megnézem a filmet. Nem csalódtam, teljesen azt kaptam, amire számítottam. Nagyon jól áll neki ez a hol menekülős, hol bosszúállós szerep, csak ajánlani tudom.

2015.08.28 avocados

Szerintem egyszer simán nézhető film. Tartalmas és fordulatokkal teli, persze kiszámítható, sablonos részekkel, de simán élvezhető és bele tudja élni magát az ember.

2015.09.04 Quinlan

Fantasztikus volt. Konkrétan ledöbbentem, amikor ezt a filmet néztem. Ugyanis mások ajánlották eme alkotást és akkor nem hittem, hogy ezt bármilyen formában beveszi a gyomrom. Azonban kellemesen kellett csalódjak, mert szinte teljesen elvoltam vele. Lekötött tökéletesen.

2016.04.20 Hektor6

Liam Neeson jó néhány évvel ezelőtt szerepelt pár igazán jó akciófilmben, de sajnos ez már nem tartozik közéjük. Túlságosan tucatfilm-szerűre sikeredett, tehettek volna bele több kreativitást és fordulatot. Úgy emlékszem a vágás sem volt a legtökéletesebb, bár elég felejthető filmre sikeredett.

2015.11.26 Niki88

Liam persze szokásosan meg akar védeni valakit,jelen történetben a rég nem látott fiát és annak családját. Jó film,igazából Liam miatt tetszett és akció is volt benne.A vége pedig egészen megható lett.

2015.11.27 Elemer.K

A történet egy kicsit hasonló az elrabolva filmekhez olyan szempontból,hogy Liamnak itt is meg kell védenie a szeretteit itt most a fiát.Akcióban látványos és volt egy két rész amire nem is számítottam.Megható befejezés.

2015.03.31 tbandi1989

Liam Neeson a Taken 3 után ismét megmutatta. Kellemes, pörgős akciódús. Még mindig nincs kiöregedve és tökéletesen jól játsza ugyanazt a karaktert az összes filmjébe. Számomra egy eléggé erős 7-es.

2022.01.23 freeman

Király film.

2015.08.12 Gabor

Az elrabolva sorozatoknál sokkal jobb a film.Legalább is nekem.Bár én kimondottan nem szerettem az Elrabolva sorozatokat. Itt legalább nem csinál bugyuta akció jeleneteket. Van szinészi játék rendesen,és a végefelé drámaiság is a filmben. Alkoholista... Több

2015.03.31 Dcorp1963

Tetszett a filmnek a stílusa! Ahogy Liamtől megszokhattuk, most is hozta a formáját! Remek kis akciófilm, nálam abszolút telitalálat az ilyesmi.