Saul fia

Saul fia

2016.04.05 tamas84

Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz, Nemes Jeles László nagyon nagyon erős filmet rakott össze, meg voltam döbbenve. Remélem szép karriert fut be az alkotás külföldön is, és itthon sem üres nézőtér előtt vetítik majd.

2016.04.28 Cordelia Bennett

A FILM. Soha nem tapasztalt hatás. Egy új nyelvezet a film világában. Lehangoló, szomorú filmeket gyakran tartok értékesnek, egyszer megnézem őket és kész. Ezt a filmet minden fájdalma ellenére kétszer láttam moziban és megvettem. Külön csoda az a h... Több

2016.05.08 anita9215

Nem is értem mire fel adnak egy ilyen filmnek Oscar-t. Lehet hogy magyar film meg minden de ez nagyon nem gyere be. Ez a film egyáltalán nem jött be és igazán ráfért volna valami, ami teljesen feldobja az egészet. Igazán sajnálatos érte mivel nagy hévvel vágtam bele a megnézésébe. Köszi de inkább ezt kihagytam volna.

2015.10.20 J.Fatime

Magam is alig hiszem el, de kétszer néztem meg egy MAGYAR filmet moziban. Nagyon régóta nem született ilyen jó hazai alkotás amire nem sajnáltam a mozijegy árát. Remélem, hogy ez jó példa lesz a többi rendezőnek és talán elindul valamilyen fejlődés i... Több

2015.11.03 Cptn_Cold

Untatott szó szerint, nem voltam igazából sose ezeknek a filmeknek a híve, de ez konkrétan elaltatott. Nagy nehezen sikerült egyszer végig nézni, de nem okozott nagy meglepődést. Csalódás volt ez a film. Nem ajánlom.

2016.04.18 Kata

Régóta az egyik legjobb magyar film. Nagyon lehengerlő a rendezés és a történet is. Habár nem olyan könnyen emészthető, de igazán megéri megnézni. Szerintem igazán megérdemelte azt a sok díjakat, amit kapott.

2016.04.03 Mmaarrttoonn

Komoly, profi é skemény film. A színészek nagyon profin és meggyőzően alakítanak benne. A cselekmény magával ragadó , érzelmileg nagyon megfogó. Ajánlom!

2016.02.08 RobThe10

Örülök hogy eltudtam kapni a filmet a moziban a napokban, és nem hiába kapta meg a Golden Globe-ot. Elragadó történet, remek színészi játékokkal. Az év fénypontja a magyaroknak. De tényleg, mostanság egyre jobb filmeket csinálunk. De ez kimagaslóan teljesített.

2015.11.26 Niki88

Áttudtam érezni azt a szenvedést amit a film nyújtani akart nekünk,csak az a bajom,hogy alapból nem szeretem az ilyen régi típusú filmeket. Persze értettem hogy mit akar közölni a film.

2016.07.23 csenge

Nem túlzás, amit erről a filmről mondanak. Zseniális alkotás, és mielőtt még valaki belekötne, ennek semmi köze ahhoz, hogy holokauszt tematikájú a film. Végre egy világszínvonalú magyar film, amire büszkék lehetünk.

2015.12.30 vahuzo

Egyet értek a mondanivalójával, de a sztori, a film, a rendezés és a szereplők nagyon gagyik... olcso kis költségvetésü film, rossz szereplőkkel

2016.04.16 zsbalazs91

Minden tekintetben kiérdemelt és jogos az Oscar díj a filmnek. Rendhagyó módon mutatja be ezt a kellően bizarr és kegyetlen élethelyzetet.

2016.01.11 Blondie

Számtalan film készült már ebben a témában, számomra lerágott csont volt, semmivel nem nyújtott többet, mint amit eddig is tudtam, vagy amire számítottam, a drámaiságot erőltetettnek éreztem, és nehezemre esett egyáltalán végignézni.

2018.10.29 Attila Kiss Nézhetetlen

Azt hittem, a Sorstalanság után nem lehet semmitmondóbb, jellegtelenebb filmet készíteni a holokauszt témájában. Előnyére írjuk, hogy olvasni is legalább akkora kínzás volt, mint amiket a kevés túlélő bkibírt. Erre előkerül a semmiből Nemes Jeles Lá... Több