Seinfeld

A nagysikerű, szókimondó komédia főszereplői Jerry Seinfeld és barátai, George, Elaine valamint Kramer. A sorozatban a New Yorkban élő felnőttek mulatságos hétköznapjaiban nyerhetünk bepillantást. A barátok élete olyan témák körül forog, mint a család, a karrier, a férfibarátság, a romantika… Több

Premier: 1989.07.05. | Netflix (2021.10.01.)

1. évad (1989) - 5 epizód

Legjobbra értékelt epizódok

összes rész

Larry David

2022.08.20 Filmimado

A Jóbarátokat megelőző, viszont legalább ugyanannyira szórakozató vígjátéksorozat. Hazánkban ugyan annyira nem vált népszerűvé, pedig véleményem szerint egész jó.

2015.02.13 NagyThor

Régebben sokat néztem, akkor jókat nevettem rajta, remek vígjáték volt, a műfajában az egyik legjobb! De mostanság sehol nem látom.

2015.04.02 ZsoltSon

Azt hiszem erre mondják azt, hogy kortalan. Nem sok hasonlóan magas színvonalú komédia sorozatot tudok mondani az elmúlt 20 évből, a Seinfeld a maga nemében egy klasszikus volt. Alkalmanként újra előveszek egy-egy részt, mert ez tipikusan a sírva röhögős fajta, még többszöri megnézés után is.

2015.02.18 ZiggityZag

Olyan jellegzetes karaktereket, mint amilyenek a Seinfeldben voltak, hát nem tudom, írtak-e azóta. Persze sok víz lefolyt már a Dunán, de számomra ez akkor is örök kedvenc marad. Csak azt sajnálom, hogy ami a mi generációnknak a Seinfeld volt, az más... Több

Jerry Seinfeld visszautasította az NBC ajánlatát, melynek értelmében a tizedik évadra összesen 110 millió dollárt kapott volna.Szerző: hp

A négy főszereplő közül egyedül Kramernek nincsenek belső monológjai.Szerző: hp

Steven Spielberg elmondása szerint a Schindler listája (1993) forgatása során, amikor kicsit fel akarta dobni a hangulatát, mindig megnézett egy-egy részt a sorozatból. Szerző: hp

Jerry Seinfeld az egyetlen olyan színész, aki a sorozat mind a 180 részében feltűnt. Őt Jason Alexander követi, aki mindössze egy epizódot hagyott ki. Szerző: hp

Jason Alexander valójában nem szemüveges.Szerző: hp