
Vélemények (3)
Idén az első film, amit megnéztem. Hogy megérte-e? Hát, azon már lehet gondolkodni. Elsősorban Liam Neeson miatt néztem meg, mert ez a film érdekelt, és én elég sokat vártam tőle. Ehhez képest kicsit csalódás. Nem rossz, de valahogy olyan semmilyen. ... Több
Elég magasra tettem a lecet ennél a filmnél, talán túlságosan is, mert sajnos közel sem volt annyira érdekfeszítő, mint azt vártam volna. Oké, ettől függetlenül szerintem egyszer simán meg lehet nézni, de én pl. nem hiszem, hogy még egyszer szeretném... Több