
Vélemények (4)
Kicsit tartottam a 3. résztől, de teljesen nézhető és szórakoztató. Annak ellenére, hogy a karakterek (itt most bejöttek a külföldi szülők is) és a szituációk erőltetése sokszor erősen érződött. De mégse lehetett emiatt haragudni, mert mindig amikor ... Több
Nem volt olyan szórakoztató számomra, mint az első kettő, de azért voltak benne jó beszólások és szórakoztató részek.
Mondanám, hogy nekem ez a fajta humor nem egészen jön be, de ettől függetlenül szerintem még így is remek szórakozást tud nyújtani.