Bazi nagy francia lagzik 3

Qu'est-ce qu'on a tous fait au Bon Dieu?

2023.07.21 Ahoj poplacsek

7/10 – jobb lett, mint reméltem

Kicsit tartottam a 3. résztől, de teljesen nézhető és szórakoztató. Annak ellenére, hogy a karakterek (itt most bejöttek a külföldi szülők is) és a szituációk erőltetése sokszor erősen érződött. De mégse lehetett emiatt haragudni, mert mindig amikor ilyesmin kaptam magam, a következő pillanatban történt valami rém vicces. A lendület végig kitartott, aztán úgy ért véget az egész, mint amit egy nagy bárddal lecsaptak, mintha elfogyott volna a forgatókönyv. De ez nem ártott különösebben a filmnek. Amin kiégtem picit, az az, hogy a magyar szinkronban huszonötből huszonötször léghajónak nevezték a hőlégballont. Az ég szerelmére, emberek, ma már mindenki hozzáfér a nethez, jó lett volna utánanézni.

2023.02.19 Klauka89

Nem volt olyan szórakoztató számomra, mint az első kettő, de azért voltak benne jó beszólások és szórakoztató részek.

2022.05.19 Pimasz

Nekem már az előző két rész is nagyon bejött. Szerintem ebben sem fog csalódni senki sem.

2022.05.21 JamesBont

Mondanám, hogy nekem ez a fajta humor nem egészen jön be, de ettől függetlenül szerintem még így is remek szórakozást tud nyújtani.