81% 61 szavazat

Bazi nagy francia lagzik 3

Qu'est-ce qu'on a tous fait au Bon Dieu?

 Több
Filmadatlap
4
Vélemények (4)
27
Szereplők (27)
12
Képek (12)
5
Videók (5)
3
Érdekességek (3)
Díjak
Filmkritika
1
Cikkek (1)
Fórum

Vélemények (4)

Írj véleményt
 
2023.07.21 Ahoj poplacsek

legújabb vélemény

7/10 – jobb lett, mint reméltem

Kicsit tartottam a 3. résztől, de teljesen nézhető és szórakoztató. Annak ellenére, hogy a karakterek (itt most bejöttek a külföldi szülők is) és a szituációk erőltetése sokszor erősen érződött. De mégse lehetett emiatt haragudni, mert mindig amikor ... Több

0
 
2023.02.19 Klauka89

Nem volt olyan szórakoztató számomra, mint az első kettő, de azért voltak benne jó beszólások és szórakoztató részek.

0
 
2022.05.21 JamesBont

Mondanám, hogy nekem ez a fajta humor nem egészen jön be, de ettől függetlenül szerintem még így is remek szórakozást tud nyújtani.

0
 
2022.05.19 Pimasz

Nekem már az előző két rész is nagyon bejött. Szerintem ebben sem fog csalódni senki sem.

0