
Vélemények (63)
Tetszett a film, de valami mintha hiányzott volna belőle. Talán túl kevés volt az izgalmas rész. A végét pedig nem így zártam volna le. A történetet magát jól kitalálták.
Pattanásig feszült, gyönyörűen fényképezett thrillerről van szó, amit mindenkinek érdemes megnéznie. Rabul ejtő film, ahol semmiben nem lehet biztos a néző. Csak ajánlani tudom.
Nagyon tetszett annak idején a moziban a Sicario és Emily Blunt karaktere engem mindig lenyűgöz, mert egyedi és utánozhatatlan, és a legkülönfélébb karaktereket is hitelesen tudja adni.
Látványos, akcióban gazdag film profi színészi alakítással. Végig izgalmas és cselekményes, magával ragadó a sztorija. Lekötött, bejött a film, én ajánlom!
Kissé lassabb, mint amire a trailer alapján számítani lehet. Hibátlanul építkezik a film az elejétől, de aztán veszít a lendületéből. A film elején lévő konvojos rész tökéletesen fel van építve...számomra a film legjobb része. Utána nálam nem tudták ... Több
Egyedi film. Nemcsak a témáját tekintve, hanem itt-ott a képi világát is nézve, főleg az éjszaka játszódó bevetés. Én kíváncsian várom a 2. részt.
Hasonló filmek
Nagyon jó film, nekem tetszett. Igaz, kicsit lassabb, mint amire az ember számít az előzetesek alapján, viszont nagyon erős a forgatókönyv, a színészek és az operatőri munka. JÓ kis történet, ajánlom.
Sajnálom, hogy Oscar szempontból megbukott a film, legalább 6-7 jelölést megérdemelt volna, mert remekül sikerült.
Nekünk nagyon tetszett, kissé vontatottnak éreztük, de ez nem a szokványos minden percben bomba és lövöldözős akciófilm, ennek komoly sztorit adtak, ami azért lekötött. Biztos hogy újra nézem.
Igazán tetszett. Izgalmas, magával ragad. Nem pörög magas fordulaton, finoman borzol, mint egy jó western. Del Toro és Brolin remek, mint mindig.