Sicario - A bérgyilkos

Sicario

2015.10.30 FilmesPéter

Nagyon jó film, nekem tetszett. Igaz, kicsit lassabb, mint amire az ember számít az előzetesek alapján, viszont nagyon erős a forgatókönyv, a színészek és az operatőri munka. JÓ kis történet, ajánlom.

2018.03.14 Onódi Zoltán

Jó sztori, de lassú vontatott film.

2020.05.28 Liza1997

Ritka unalmas film.

2016.04.21 DrPepper11111

Sajnálom, hogy Oscar szempontból megbukott a film, legalább 6-7 jelölést megérdemelt volna, mert remekül sikerült.

2016.03.24 Kiccsi7

Nekünk nagyon tetszett, kissé vontatottnak éreztük, de ez nem a szokványos minden percben bomba és lövöldözős akciófilm, ennek komoly sztorit adtak, ami azért lekötött. Biztos hogy újra nézem.

2016.01.12 JackieJacky

Gyerekek, ez hatalmas film! Benicio del Toro nagyon odatette magát, szinte zsigerből lehozza a kíméletlen gyilkost! Rég láttam már ilyen filmet, szinte nem is tudtam levenni a szemem a képernyőről a folyamatos feszültség miatt! 10/10!

2015.11.06 ZsoltSon

Na végre, azt hiszem, erre a filmre vártam idén. A rendező az elmúlt években eléggé belopta magát a szívembe, és ez a mozija is kis híján tökéletes. Nagybetűs KÖTELEZŐ!

2016.01.02 tomaraya

Igazán tetszett. Izgalmas, magával ragad. Nem pörög magas fordulaton, finoman borzol, mint egy jó western. Del Toro és Brolin remek, mint mindig.

2015.10.23 daniel52

Na ez már igen! Nem is tudom, hol kezdjem. A történet zseniális, Emily Blunt, del Toro és Brolin szintúgy. Az egész film konkrétan bes.rás. Már az első perctől kezdve beszippant, és odaszegez a vászon elé. Az idei év eddigi legjobb filmje, azt mondanám: kötelező!

2015.12.28 putto

Erős film az biztos, picit a régebbi, lassabb 70-80as éveket hozza, amikor nem feltétlenül volt annyi akció, jobban kidolgozottak voltak a cselekmények, volt idő megérteni a miérteket. Aki nem szereti a lassabb akciót, a kevésbé 'faszagyerek' stílust... Több

2018.07.08 regarda

Nagyon kemény film, végig leköt. A sztoriban nincs nagy meglepetés, de a hangulat, a karakterek és a fényképezés zseniális. Nagyon látványosan veszik fel a helyszíneket, habzsolhatjuk a szép nagytotálokat. A végén pedig remek a lezárás is, nem marad kérdés.

2015.12.28 siq

Hát ezt a filmet sehova nem tudom értékelni. Legközelebb az unalmashoz van. Emily Blunt szövegeit nem írták hosszúra és ha valaki beszélt is nem volt valami célratörő és nem fokozott semmit a nem létező izgalmon sem. Aki unatkozik megnézi egyszer de többször nem az biztos

2016.02.17 Dann007

Blunt, Brolin, Toro és Villeneuve? Hát hogy sülhetett volna ez el rosszul? Feszes, mocskos modernkori western a Sicario! Veszettül jó!