Sicario - A bérgyilkos

Sicario

2018.06.29 bbozsi

Gyönyörű, ízléses képek, mint minden Villeneuve filmben, kellően feszes sztori, és egy hihetetlen világ hitelesnek tűnő bemutatása.

2019.01.13 Érdeklődő

Ez igen.

Én ennek a történetnek nem csak azt a csoportosítást adnám, hogy akciófilm, hanem azt is, hogy tényfeltáró alkotás. Rendkívül jól mutatja be, hogy oly sok sebből vérzik, az igazságszolgáltatás, hiszen még egy veszélyes bűnöző elfogása is csak akkor megy, ha tökös gyerekek veszik kezükbe az ügyet. A női főszereplő - Emily Blunt - igen nehéz helyzetben volt, hiszen egy olyan embert kellett megszemélyesítenie, aki a szabadelvűség homályától szenvedett. Egy kicsit aggódtam a mozgókép vége felé, hogy a végkifejlet nem fog kedvezően alakulni, de szerencsére nem így történt. Aki pörgős eseményekre számít, annak nem ez lesz az év legjobb akciófilmje, de aki szereti a valósághű történeketek, annak érdemes szakítania két órát a drága idejéből.

2016.07.11 hejnekem

Remek színészi teljesítmények vannak benne, a film vége pedig nagyon elgondolkodtató és megindító. Mégis úgy érzem lehetett volna kicsit kevésbé lassú, valahogy több akciót tettem volna bele és kevesebb drámát.

2016.05.10 wooderman

Zseniálisan elkészített film. Ugyan olyan jól eltalálták a színészeket,mint a történetet. Egy percet sem tudtam unatkozni, az elejétől a végéig szuper izgalmalmakat tartogatott a film.Remek volt!

2016.01.06 kissjanos21

Jó kis film volt ez de ennyi. Az előzetesek alapján egy akció dús, pörgős filmet várt volna az ember de nem azt kapta.Lassú, nem igazán unalmas de totál kiszámítható. Vannak benne igazán jó részek (pl. az eleje) és nagyon remek ötlet, hogy bepillantást enged az FBI működésébe.

2017.05.17 Zoer8993

Nekem igazából ez a film egyáltalán nem hozta azt a várt hatást amit bemutató alapján gondoltam róla. A története eléggé gyenge lábakon állt és ez érezhető volt a végéig. Kár, hogy ennyire unalmas és kiszámítható lett, egyedül a színészek játéka volt értékelhető a filmben.

2019.02.06 vyctoria79

A drogkartellek elleni küzdelem nem könnyű... Ennyi. A színészek játéka miatt megéri egyszer megnézni.

2016.09.28 Zoe091

Tetszett a film, de valami mintha hiányzott volna belőle. Talán túl kevés volt az izgalmas rész. A végét pedig nem így zártam volna le. A történetet magát jól kitalálták.

2016.11.08 kicsimano

Pattanásig feszült, gyönyörűen fényképezett thrillerről van szó, amit mindenkinek érdemes megnéznie. Rabul ejtő film, ahol semmiben nem lehet biztos a néző. Csak ajánlani tudom.

2016.09.05 Nnoorraa

Látványos, akcióban gazdag film profi színészi alakítással. Végig izgalmas és cselekményes, magával ragadó a sztorija. Lekötött, bejött a film, én ajánlom!

2015.10.26 krysn95

Kissé lassabb, mint amire a trailer alapján számítani lehet. Hibátlanul építkezik a film az elejétől, de aztán veszít a lendületéből. A film elején lévő konvojos rész tökéletesen fel van építve...számomra a film legjobb része. Utána nálam nem tudták ... Több

2019.01.08 urbanistaa

Nagyon tetszett annak idején a moziban a Sicario és Emily Blunt karaktere engem mindig lenyűgöz, mert egyedi és utánozhatatlan, és a legkülönfélébb karaktereket is hitelesen tudja adni.

2016.01.27 dóri

Egyedi film. Nemcsak a témáját tekintve, hanem itt-ott a képi világát is nézve, főleg az éjszaka játszódó bevetés. Én kíváncsian várom a 2. részt.

2016.01.23 pqrs

Remek színészek, ügyes rendező és Roger Deakins pazar képei. Ehhez még vegyük hozzá a nyomasztó hangulatot, és egy igazán jó filmet kapunk. Egyedül az ócska forgatókönyv képes a film felénél kis híján romba dönteni az addig gondosan építgetett művet,... Több