SID 6.7 - A tökéletes gyilkos

SID 6.7 - A tökéletes gyilkos

Virtuosity

A virtuális valóságra épülõ szimulátor a mesterséges intelligencia legújabb vívmánya, amellyel a rendõrök alkalmasságát vizsgálják. A megjelenített ellenség neve Sid 6.7, az emberiség legaljasabb tulajdonságaiból összegyúrt bűnözõ elme. A kifinomult kutya-macska játék halálossá válik, amikor Sid 6.7 kiszabadul a virtuális valóság kötelékébõl. Parker, az exzsaru ered a nyomába. Személyes érdeke fűzõdik hozzá, hogy elkapja, Sid elméjének egy része azé a bűnözõé, aki megölte a feleségét és a lányát. Parkernek a kriminológus Carter doktornõ segít.

Rendező: Brett Leonard
Író: Eric Bernt
Premier: 1995.08.04.
William Forsythe
Kelly Lynch
Kelly Lynch

2016.03.26 cody0507

Rég láttam ezt a filmet, és akkoriban nagyon szerettem, nem tudom mi történt, de most már képtelen lennék megnézni újra, annyira rajta van a nyolcvanas évek sémája, és kliséi.

2015.09.13 Face

Mintha az egész ötletet másolták volta, az Emlékmás, sőt...megkockáztatom, hogy a Blade Runnerből is nyúltak ötleteket. Nézhetetlen!

2016.01.23 ordas

Egy irtó izgalmas történet és egy hihetetlenül jó alakítás Russel Crowe részéről. Elképesztő, hogy volt idő, amikor ilyen színesen és átélve tudott játszani. A film megvalósítása mégis rettenetesen kínos. Annyira műanyag, mesterkélt az egész díszlet,... Több