Szilícium-völgy

3. évad (2016) - 10 epizód
4. évad (2017) - 10 epizód
5. évad (2018) - 8 epizód
6. évad (2019) - 7 epizód

4. évad: A Szilícium-völgyi high-tech aranyláz idején a programozó Richard a barátaival próbál érvényesülni a nagyragadozók világában. Mike Judge szokásos tiszteletlen humorát, és a saját tapasztalatait hozza a vígjátéksorozat negyedik évadában.… Több

Premier (HU): 2014.05.20. | HBO Max (2015.10.07.)

2019.01.04 szabomarc

Kikapcsolódni tökéletes. Vicces, néhol irritálóan gagyi, de amúgy nagyon jó sorozat. Rövidek a részek, így bármikor beleférhet 1-1 rész megnézése, ajánlani tudom.

2018.12.03 mamiéstöti2

Én úgy mondanám, hogy ez egy extravígjáték. Ha punnyadt az ember nincs ennél jobb vidító sorozat. Egy-egy rész után teljesen feldobódok.

2016.08.18 wintermat

Kezdetben kétkedve fogadtam a sorozatot, de aztán teljesen beszippantott. Annyi benne a szerencsétlenkedés, hogy már-már élvezettel nézem, három évadon vagyunk túl és nem mondom azt, hogy már ráuntam.

2018.09.28 MKristijan

Nehéz volt az első részt elindítanom, mert féltem hogy beszippant. A félelmem be is igazolódott. 1 lendülettel 2 éveadot meg is néztem, hála hogy kifejezetten rövidre vannak vágva a részek. Ennek ellenére egy szórakoztató, felfrissítő, nem bugyuta, izgalmas sorozatot kapunk.

2017.07.30 szucszoli

Ha fantasy, Trónok harca, ha vígjáték, Szilícium-völgy

Én azt gondolom, hogyha a fantasy-ra a Trónok Harca a válasz, akkor a vígjátékra a Szilícium Völgy! Ez a sorozat olyan elemi szinten vicces és szórakoztató, hogy az ember a földön fetreng a röhögéstől és közben meg tele van írdatlan kínos és feszenge... Teljes kritika

Christopher Evan Welch halála miatt a teljes második évadot újra kellett írni.Szerző: Képkockák

Az intro zenéje a "Stretch Your Face" a Tobacco zenekartól.Szerző: Képkockák

Az intro folyamatosan változik az új cégek megjelenésével.Szerző: Képkockák

Mike Judge, a sorozat társalkotója úgy hivatkozott a sorozatra, mint a Hivatali patkányok (1999) a modern időkben. Szerző: Nk

Eredetileg filmnek tervezték, a kész forgatókönyvet írták át sorozatos formátumra. Szerző: Nk

(2016. 07. 19.)
Zseninek lenni továbbra is szívás
Mike Judge (Beavis & Butt-Head, Hivatali patkányok) sitcomja azért se tud (egyelőre) kifulladni, mert mostanra inkább érdekes akar lenni, mint vicces – bár a poénok még mindig ülnek, illetve szépen belesimulnak a Pied Piper nevezetű startup, és az azt megalkotó programozók fordulatos hétköznapjaiba. Több