Simlis spinék

Faking It

2019.11.21 Eniq

Nekem tetszett a sorozat attól függetlenül, hogy néha kicsit gagyi volt és erőltetett az elgondolás jó volt a színészek is. A vége lett számomra kicsit csalódás valahogy máshogy képzeltem el a párokat.

2017.04.10 indingo

Awkward másolat szaga van. Az jobban tetszett. itt valahogy az elfogadás fontosságát tűzték ki célul, van benne meleg, leszbikus, transznemű stb. nekem a film nélkül sem volt bajom velük.

2017.11.04 Bazzzsi

Megint egy csodás címfordításnak lehetünk a tanúi. Manapság divat ezek az Amerikából jövő tinisorozatok,a melyeknek nincs sok története, csak telnek a részek.

2016.05.09 TomÁcs

Egynek elmegy sorozat, de nem több. Picit sok ez a kit szeretek téma, meg hogy minden téma erről szól.

2017.07.24 Lonka

Mindent felsorakoztató és mindent bevető sorozat. Inkább tinédzsereknek szóló film sokszor gyermeteg megfogalmazásokkal és béna kivitelezéssel.

2017.12.12 Greeta

Helyes sorozat sokkal több van benne, mint elsőre tűnik. Előtérbe kerül benne az elfogadás, a másság kérdése vagy éppen a szegregáció. Helyenként vicces sorozat.

2016.04.04 Annuska

Humoros kis sorozat, bár néha nekem kicsit erőltetett és sok. A szereplők jól hozzák a nem túl nehéz szerepet. Ebben sorozatban tetszik, hogy csak 20 percesek a részek, mert van az embernek egy kis ideje és meg tud nézni egy részt.

2015.10.31 katalin19

Világ legjobb sorozata. Imádom. Nagyon ott van. Menő,tinis, szexi, vagány,dögös,huncut, minden szempontból 1. helyezett. A szereplők is nagyon jók, imádom hogy keveredik minden mindennel. Szuper sorozat.

2015.11.01 Vivi02

A mai fiatalok kedvence. Jó ez a közép iskolás sorozat. Tele vagánysággal, huncutságokkal. Minden megjelenik benne, ami kell. Imádom, a népszerűséget benne.

2017.06.29 peterpetra

Nem volt rossz, de nem is egy nagy durranás. Az mindenképp szimpo hogy a tini sorozatba emelnek melegeket meg transzneműeket, ez elfogadáshoz és a homofóbia visszaszorításában. Voltak vicces pillanatok benne, de nem a kedvenc sorozatom.