lucy07   2019. 11. 21.

Nekem tetszett a sorozat attól függetlenül, hogy néha kicsit gagyi volt és erőltetett az elgondolás jó volt a színészek is. A vége lett számomra kicsit csalódás valahogy máshogy képzeltem el a párokat.

indingo   2017. 04. 10.

Awkward másolat szaga van. Az jobban tetszett. itt valahogy az elfogadás fontosságát tűzték ki célul, van benne meleg, leszbikus, transznemű stb. nekem a film nélkül sem volt bajom velük.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Egynek elmegy sorozat, de nem több. Picit sok ez a kit szeretek téma, meg hogy minden téma erről szól.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Megint egy csodás címfordításnak lehetünk a tanúi. Manapság divat ezek az Amerikából jövő tinisorozatok,a melyeknek nincs sok története, csak telnek a részek.

Lonka   2017. 07. 24.

Mindent felsorakoztató és mindent bevető sorozat. Inkább tinédzsereknek szóló film sokszor gyermeteg megfogalmazásokkal és béna kivitelezéssel.

Greeta   2017. 12. 12.

Helyes sorozat sokkal több van benne, mint elsőre tűnik. Előtérbe kerül benne az elfogadás, a másság kérdése vagy éppen a szegregáció. Helyenként vicces sorozat.

Annuska   2016. 04. 04.

Humoros kis sorozat, bár néha nekem kicsit erőltetett és sok. A szereplők jól hozzák a nem túl nehéz szerepet. Ebben sorozatban tetszik, hogy csak 20 percesek a részek, mert van az embernek egy kis ideje és meg tud nézni egy részt.

Gregg Sulkin
Gregg Sulkin