Simlis spinék

3. évad (2016) - 10 epizód
Gregg Sulkin
Gregg Sulkin
Rita Volk

Karma és Amy hiába próbál egyéniségével hírnévre szert tenni, nem igazán sikerül nekik. Ám amikor egy véletlen folytán leszbikusnak hiszik őket, hirtelen megnő az érdeklődés a két lány iránt. Ők pedig élnek a lehetőséggel és továbbra is a szerelmespár szerepében tetszelegnek.

(erare)

Premier (HU): 2014.09.10.

2019.11.21 Eniq

Nekem tetszett a sorozat attól függetlenül, hogy néha kicsit gagyi volt és erőltetett az elgondolás jó volt a színészek is. A vége lett számomra kicsit csalódás valahogy máshogy képzeltem el a párokat.

2017.04.10 indingo

Awkward másolat szaga van. Az jobban tetszett. itt valahogy az elfogadás fontosságát tűzték ki célul, van benne meleg, leszbikus, transznemű stb. nekem a film nélkül sem volt bajom velük.

2017.11.04 Bazzzsi

Megint egy csodás címfordításnak lehetünk a tanúi. Manapság divat ezek az Amerikából jövő tinisorozatok,a melyeknek nincs sok története, csak telnek a részek.

2016.05.09 TomÁcs

Egynek elmegy sorozat, de nem több. Picit sok ez a kit szeretek téma, meg hogy minden téma erről szól.

2017.07.24 Lonka

Mindent felsorakoztató és mindent bevető sorozat. Inkább tinédzsereknek szóló film sokszor gyermeteg megfogalmazásokkal és béna kivitelezéssel.