A tenger dala

Song of the Sea

2016.06.16 tamas84

Elképesztően gyönyörű animációs mese, legszívesebben mindenkinek írnék, szólnék, hogy nézze meg, mert egészen zseniális. Még több ilyet!

2016.05.05 irodalmialkotas

Borzasztóan üdítő ilyen nem fősodorbeli, kézzel rajzolt animációt nézni.

2017.01.17 Katkatt

A Münó jutott róla eszembe. Szép karakterek és remek kis történet volt. A látvány nagyon különleges volt, tetszett.

2016.11.22 csocsicsoda

Engem magával ragadott a grafikája. A története nagyon érdekes a legendás vonal nagyon szép.

2015.03.29 goldfisy

Sokrétű, felnőtt fejjel is meglepően mély tartalmú, gazdag képi világú mese. A valóságot és az ír népmesei világot mossa össze gyönyörű látvánnyal.

2017.01.07 des.tiny59

Kegyetlen rossz alkotás, lehetőleg nem ajánlom. Borzalmas ha nem egyenesen rémes lett ez az alkotás. Az első húsz percben még reménykedtem aztán már feladtam még azt is hogy talán kijön belőle valami emészthető dolog. Kegyetlen lett szerintem és borzasztóan unalmas.

2015.03.11 july

Nagyon látványos film, mesterien jó zenével. A film nem csak szórakoztat, hanem tanít is, mondanivalója, üzenete van.

2016.08.22 Mliklós29

Különleges mese, nagyon érrzdőik, hogy nem amerikai. A dalok benne gyönyörűek a karakterek egészen érdekesek.

2019.04.24 habtündér

Nagyon szép mese mindenféle értelemben. Gyerekkoromban mindenesetre tuti nem kedveltem volna a sokszor furán nyomasztó, és olykor már-már komoran szomorú elemei miatt, bárhogyis, különleges és mély érzésű alkotás.

2015.03.09 kisslaszlo2

Egy unalmas vasárnap délután úgy döntöttem a casláddal hogy elviszem őket a moziba. A lányok kérésére mesét néztünk meg és erre esett a választás. Azt kell mondanom hogy nem bántuk meg, sőt! Mindenkinek nagyon tetszett. LEnyűgöző látványvilága van és rendkívül jó története! Mindenképpen jár neki a 10/10.

2015.08.25 RókaÚr

Remélem megnyeri az Oscart, nagyon megérdemelne. Rendkívül szívhez szóló, kedves és a szó szoros értelmében szép mese lett, mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015.03.09 nemethgergo31

Káprázatos animáció és zene jellemzi a mesét, egészen káprázatos és magával ragadó. Biztos nem fog nagy karriert befutni itthon, de aki teheti nézze meg.

2015.03.14 LionScot

Szívhez szóló, kedves, kis aranyos mese... Rég láttam már 2D animációs filmet, de ez nagyon megfogott ,teljesen elvarázsolt. Ajánlom másoknak is!!

2015.03.17 Ates

Egy aranyos animációs mese! Gyerekek és felnőttek egyaránt kedvenc meséje! Mindenki nézze meg csodaszép látványos! Zeneileg is kiváló!