A tenger dala (2014)

Song of the Sea

MP170506   2020. 09. 17.

Annyira jó kis mese! Érdekes a története, leköti, magával ragadja a nézőt. A karakterek is cukik, még ha nem disney minőségűek is. Ez a mese így jó, ahogy van!

indingo   2016. 02. 16.

Igazán szép mese, nagyon kellemes zenével, amelyet néha még ma is dúdolgatok! Tetszett, hogy nem tökéletes és hibátlanok a karakterek. Nem egy Disney mese, hál'Istennek.

Deku   2017. 07. 10.

Nagyon érdekes sztorit mesél el ez az animációs film. Ez pedig nekem bejött. A rajzolási technikája kicsit idétlenke viszont megszokható és a végére megszereti az ember.

Ms. Akárki   2019. 08. 11.

Gyönyörű és kalandos mese. Érdekes az egész történet és végig fenntartotta a figyelmemet. Kifejezetten tetszett hogy nem egy tucattermék és egyedi a történet a testvérpárról. A rajzolása, kivitelezése is meseszép.

TomÁcs   2018. 04. 24.

Olyan érzése volt az embernek miközben nézte a mesét, mintha egy könyvet lapozgatna. Volt egy kis misztikus beütése, de m égi így elég földhöz ragadt a mai mesékhez képest.

Greeta   2017. 12. 13.

Miközben nézte az ember olyan érzése volt, mintha egy mesekönyvet lapozgatna. Hangulatban nekem átjött és a különös figurák is nagyon tetszettek. Ajánlós.

Timcsi   2019. 03. 20.

Én nagyon élveztem a mesét, pedig különösebben nem vagyok egy nagy rajongó.

A tenger dala kapta 2015-ben az Európai Filmakadémia elismerését a Legjobb animációs játékfilm kategóriában.

(erare)

Az ír rendező második animációs filmjét jelölték Oscarra. Kezei alatt rendre igazi varázslat születik, sok ilyet szeretnénk még látni. Gyönyörű mese egy testvérpárról, akik kalandos utat járnak be, míg végül rájönnek, hogy amit kerestek, az végig ott volt az orruk előtt. több»

Borzasztóan üdítő ilyen nem fősodorbeli, kézzel rajzolt animációt nézni. több»