Brit Marling
Brit Marling
Nicole Vicius

A Sound of My Voice című filmben Maggie a jövőből érkezett, és egy pincében elrejtőzve gyűjt maga köré követőket, hogy felkészítse őket a jövőre. Lorna és Peter beépülnek a követők közé azért, hogy leleplezhessék a szektát. Azonban ahogy egyre jobban megismerik a titokzatos Maggie-t,… Több

Premier: 2011.01.24.

2020.02.10 elekm90

Az alacsony költségvetés ellenére egy igényes és izgalmas film egyedi forgatókönyvvel (Brit Marling-tól már a sokadik ilyen). A film lezárása is tetszett. 7,5/10

2015.06.10 petera050

Szerintem ez egy remek thriller - jó a sztori, kellően sötét és melankolikus, hátborzongató és a misztikus elemek is nagyon tetszettek benne. A rendező számos kaput hagyott nyitva, melyek a nézőt a történet kibogozására és a fő szál továbbgondolására ösztökélték. Bátran ajánlom a műfaj kedvelőnek!

2016.07.15 spikeZ

Minden klappolt, kivéve a film végét, mert azt nem igazán értettem és nem is tetszett. Egyébként remek thriller, elgondolkodtató mondanivalóval.

2016.06.07 kispista5

Egyszer érdemes megnézni.

2016.06.07 SuperBoi

Remek filmdráma és lassú tempójú thriller, mely kellően felfokozta az izgalmi szintemet. Nagyon tetszett a történet, a felbukkanó kérdések és a hiányzó válaszok, így magam is együtt tudtam gondolkodni a főhőssel, s az eseményeken.

A film összbevétele 405 614 dollár volt (imdb.com).

A film alig több mint félmillió dollárt jövedelmezett az amerikai mozikban.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A stábnak nem volt pénze a különböző helyszínek bérlésére, ezért szívességből éltek (így kapták meg a filmben látható éttermet és a múzeumot is).Szerző: ArpiHajdu és Réci

Brit Marling Maggie szerepét magára írta, mert ezzel is spórolhattak a költségeken.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A filmet először a 2011-es Sundance Filmfesztiválon mutatták be.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Flash Forward
2009