A sebezhetetlen (2000)

Unbreakable

Erik8csok   2022. 09. 08.

Szuperhős film, nem mindennapi köntösben.

Egy nagyon érdekes film. Jó a története és a két főszereplő is brillírozik. A csavar a végén nagyon jó, ami miatt mégis nagyon jó ez a film, az a hangulata, mert az valami leírhatatlan. Horrorfilmbe nem éreztem ilyet, de ennek a filmnek a hangulata még egy olyanba is belekerülhetne. A jelenetek is nagyon jók, és nagyon misztikus. Nekem tetszett, jó filmnek tartom.

Kóborló   2019. 08. 17.

Egy szuperhős nem mindennapi születése

Rengeteget hallottam már erről a filmről, mégis valahogy eddig mindig elnapoltam a megtekintését, mert valahol azt éreztem, hogy kissé túlzó volt azon vélemények száma, ahol annyira dicsérték eme alkotást. Viszont kijelenthetem, hogy igenis tévedtem ... teljes kritika»

Sabnock Sanatory   2020. 03. 18.

Samuel L.Jackson és Bruce Willis a hátán viszik ezt a filmet,és nem hiába!Zseniális mozi lett,szemet gyönyörködtető képsorokkal.Jó történet,szuper módon kivitelezve.

Deku   2017. 12. 10.

Annyira oda voltam ettől a filmtől, hogy egymás után képes voltam háromszor is megtekinteni. Nagyon izgalmas eredeti történet. Ritka tökéletes alkotás és szemet gyönyörködtető.

ArpiHajdu és Réci   2017. 05. 02.

Különleges szuperhősfilm

Megmondom őszintén, én nem vagyok nagy rajongója a szuperhős filmeknek, pláne azóta, hogy napjainkban éves szinten tucatszámra árasztják el a mozitermeket az ilyen-olyan szuperhősök. A sebezhetetlenben viszont éppen az tetszett, hogy bár szuperhős fi... teljes kritika»

Thibo84   2016. 06. 14.

Az előttem felszólalok már mindent elmondtak a filmről, így én is csak dicsérni tudom. Egy zseniális alkotás.

HercegPeter   2018. 08. 23.

Az Összetörve miatt néztem újra, hogy a közelgő közös folytatásra, a Glass-ra képben legyek mindennel és azt kell mondanom, hogy az a film nem lett olyan jó, mint ez. De azért várom az új filmet, jó előérzetem van vele kapcsolatban. Nem egy klassziku... több»

Elijah üveg sétapálca ötlete Samuel L. Jacksontól származik.

(stevepisti)

Amikor a film elején Elijah édesanyja megajándékozza a fiát egy képregénnyel, egy valós képregényt adott neki, méghozzá az Action Comics azon darabját, amelyben első alkalommal találkozhatunk Superman karakterével.

(Kóborló )

Az Elijah édesanyját alakító színésznő, Charlayne Woodard a való életben 5 évvel fiatalabb, mint az Elijah-t alakító Samuel L. Jackson.

(Kóborló )

248,1 millió dollár összbevételt produkált a film.

(LionelMessi10)

A film költségvetése 75 millió dollár volt.

(LionelMessi10)

A sebezhetetlen legnagyobb erőssége, hogy remekül adagolja a különleges, már-már természetfelettinek tűnő jelenségek kibontakozását egy hétköznapi, reális világban. 8/10 több»