Időhurok (2014)

Predestination

Időhurok

HannaK   2020. 10. 10.

Nem túl egyszerű a film története, bár sok mindenre idő közben a történet előrehaladtával rá lehet jönni. Érdekes story.

indingo   2017. 05. 02.

Az egyik legkülönösebb film, amit valaha láttam. Nagyon nehéz úgy beszélni róla, hogy nem áruljon el az ember lényegi dolgokat. Nem mindennapi a története az biztos.

rbernadett   2015. 04. 24.

Ez a film amilyen jól indult - bocsánat a kifejezésért - de annyira baromság lett a végére. Nagyon szeretem az elgondolkodtató filmeket és szinte mindent elképzelhetőnek tartok, de amikor valami a természet legalapvetőbb törtvényének is ellentmond, az már bukta. Ez a film nem is kérdés, hogy több sebből vérzik.

Deku   2017. 09. 13.

Eszméletlenül elkeserítő egy darab lett ez a film. Orbitális baklövés úgy ahogy van. A sztori nagyon gyenge kukába való ami a színészeket illeti hát ők sem voltak a helyzet magaslatán.

Szilonka   2017. 05. 30.

Egyszer mindenképpen érdemes megnézni a filmet, mert nagyon egyedi, különleges a története ami sokaknál kivágja a biztosítékot.

TomÁcs   2016. 05. 08.

Különleges film, azt tudom róla mondani. Az eleje kicsit katyvasz, nem igazán érti az ember, de utána minden összeáll. Nem mindennapi történet az biztos.

hsanya182   2015. 05. 06.

Paradoxonféle egyedi alkotás!! Aki szereti a rejtélyeket annak tecceni fog, jó pszichológiai tatalma van, megmozgatja a gondolatokat, nem egy olyan film, hogy leülök és csak nézek "kiafejből". XD Kötelezőőőő, mint "őszintén hazudni" :D

Noah Taylor
Ethan Hawke

A film története Robert A Heinlein "All You Zombies" (Ti zombik mind) című novelláján alapul.

A film elején a Crosby Shoes épülete valójában a csernobili atomerőmű négyes számú reaktora, melynek meghibásodása okozta a katasztrófát 1986 április 26-án.

A nyolcadik perc körül, amikor Ethan Hawke ránéz az órájára, a színész születésnapja látható.

EEthan Hawke és a rendezőpáros, Peter Spierig és Michael Spierig korábban a Daybreakers című filmen is együtt dolgoztak.

Sarah Snooknak minden reggel négy órát kellett eltöltenie a sminkszobában.

Az alapvetés már önmagában is elvitte a hátán a filmet. 7,5/10 több»