Emlékbúvár

hsanya182   2016. 11. 17.

Fordulatos és pszichológiailag átgondolt remek thriller. Emlékekben való utazgatás által zajlik a nyomozás. Olyasmi jellegű mint a Viharsziget. Eleje kicsit lagymatag de aztán beindul a film, kiszámíthatatlan rejtélyek végkimenetele.

indingo   2017. 04. 10.

Nagyon tetszett a film. Az orránál fogva vezeti a nézőt, nem tudod kinek higyj. A története eléggé érdekes, több csavar is van benne. A férfi története is nagyon tetszett.

Greeta   2017. 12. 15.

Állatira bejött a története, mert nem tudta az ember hogy mi lesz a következő lépés. Kicsit misztikus, de a földhözragadtabb fajtából és a vége egyszerűen zseniális.

petraszab   2019. 04. 26.

Pszichológiai thriller? Talán ez a legjobb megfogalmazás a műfajra. A története meglepő és izgalmas.

Megamovie   2018. 07. 22.

Nem tudtam hogy mit várjak ettől a sejtelmes című filmtől de mivel tetszett az előzetese és szeretem a misztikus történeteket így gondoltam teszek vele egy próbát.Nagyon jól esett hogy a kissé thrilleres sztori komolyan vette magát és nem fordult át egy gagyi helyszínelős maszlagba és ez különösképpen a színészeknek köszönhető főleg Mark Strongnak. A képi világa is nagyon igényes a film kis költségvetéséhez képest amit jól aláfest a zene. Összességében szerintem ez egy nagyszerű film de csak akkor ajánlom ha az ember nyitott az ilyen stílusú réteg sci- fikre.