Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Gillian Anderson

petraszab   2019. 05. 12.

Én magát az alap storyt bírom, a karakterekkel és a földöntúli világgal. Nem lett a legjobb történet, de nekem bejött.

DarkLion   2016. 05. 06.

Izgalmas film, akinek tetszett a sorozat, meg szerette nézni, annak ez is tetszeni fog, mert a története jól beleillik a sorozatba. De nem muszáj hozzá megnézni a sorozatot, szerintem önmagában is megáll a film, meg aztán az ember már csak úgy amúgy is tudja, hogy ki az a Mulder meg Scully.

kounicakhaha   2015. 04. 18.

Lehet, hogy a sorozat-fanoknak nagyon bejött ez a film, de én aki annyira nem figyeltem ezt a sorozatot annak idején, annyira nem találtam érdekesnek. Engem leginkább egy közepes kilencvenes évekbeli sci-fi horrorra vagy mire emlékeztetett, ami nem emelkedett sokkal a többi ilyen kategóriájú film fölé, mint például a "galaktikus invázió".

57-en haltak meg a filmben.

(Norbi)

A méhkasos jelenethez 3000 méhet használtak.

(kázsé)

A filmet 10 hét alatt forgatták le a negyedik és az ötödik évad szünetében.

(kázsé)