Jelek

Deku   2017. 07. 18.

Ezt a filmet egyszer mindenképp látnia kell mindenkinek. Bármikor újra nézős. Voltak apróbb hibák benne de ezt el lehet nézni. Nagyon jó volt Mel Gibson itt is, nem csak pörgősebb akció filmekben állja meg a helyét.

AngelCass   2017. 10. 17.

Szeretem M. Night Shyamalan munkáít így ezt a filmet is megnéztem. Remekül adja a nyomasztó légkört ami a bizonytalanságból ered. A sötétben eszmecserélős résznél kirázott a hideg, itt az operatőrök is remek munkát végeztek.Hiába voltak jó részek mégis szerintem egyszer nézhető alkotás a történet kiforratlansága miatt. Nameg ,hogy a képünkbe tolja, hogy higgyé Istenben :/ Na de mindenképp látni kell mert van ennek egy paródiája a Horrorra akadva lévén, ami miatt a film közbe is majdnem felnevettem annyira áthozta a művet. Spoiler: Meg annyira zavart,hogy kinn hagyták a kutyát ,hogy majd öljék meg az ufók, baszki miért a vacsora után akarta behozni szegény kutyt(mert akkor már jó sötét lesz a gabona tábla mellett ???)

Yosihiro   2016. 05. 22.

Gibson egy újabb kategóriát suról a földönkívüliek témáját érinti meg a nézőkkel egy remek történetben ami nem mindennapi. remeküöl felépített film amit érdmes megnézni :)
csak ajánlani tudom ! :)

hackerjulcsi   2018. 03. 21.

A film óta folyamatosan félek a földönkívüliektől/ természetfelettitől... :D amúgy nem. Nagyon misztikus, de valahol ez a misztikum kifejezetten vicces és szórakoztató is. Ezért az 5*

Filmelemző   2018. 05. 06.

Shyamalan legjobb rendezése. A jelek egy különleges film, sajátos atmoszférával. Nekem nagyon tetszett Mel Gibson karaktere (egy hitehagyott pap) és az is ahogyan a rendező "játszik" az idővel. A támadó földönkívüli lények váratlan felbukkanása a végsőkig fokozza a feszültséget. Az a jelenet, amiben Gibson esti mesét mond gyermekének, majd felpillantva és az ablakon kinézve meglát egy bizarr alakot a szomszédos háztetőn, az egyik leginkább ijesztő jelent, amit valaha láttam. Egy ártatlan idilli képből alakít ki horrort, meglepve a nézőt. Zseniális húzás. Jó a végkifejlet is, ahogyan Shyamalan összehozza a végére a cselekményszálakat. Értékelésem: 7.5 / 10 pont.

A Jeleken a thriller-faktora miatt könnyen lehet félni, de az üzenete miatt meg is lehet ezt a filmet szeretni... ugyanakkor a kikerülhetetlen hibái okán meg is lehet utálni. több»

Ha minden áron ettől a rendezőtől vágysz valami finomságra, szerencsére bőven akad más lehetőség. több»

A jelenetben, ahol Phoenix a sorozóirodában van, a háttérben a Buhersereg posztere látható.

(Hetedik )

A filmben többféle gabonakör is látható.

(Hetedik )

Mark Ruffalo is esélyes volt Phoenix karakterére.