Jelek (2002)

Signs

Jelek

Erik8csok   2022. 10. 24.

Nemrég néztem meg, nekem tetszett. Amikor leültem megnézni, kicsit féltem hogy nem fog tetszeni, ugyanis a rendező előző munkája amit láttam, A falu nem igazán jött be. Ez a film viszont jó. Nagyon jó jelenetek vannak benne, a néző érzi benne a miszt... több»

Yosihiro   2016. 05. 22.

Gibson egy újabb kategóriát suról a földönkívüliek témáját érinti meg a nézőkkel egy remek történetben ami nem mindennapi. remeküöl felépített film amit érdmes megnézni :) csak ajánlani tudom ! :)

indingo   2019. 03. 05.

Amikor elkezdem nézni azt gondoltam egy ufós film és na végre itt megmutatják hogyan is néznek ki, de a végén rájöttem ennek a filmnek a mélyebb értelmére, amely a hitről szól, hogy milyen könnyű elveszíteni, de elég egy jel hogy vissza is kapjuk azt.

Ms. Akárki   2019. 09. 30.

A 2000-es évek elején az egyik legjobb thriller volt, de még ma is az élvonalban van Ufo-s filmek között. Érdekes, hogy konkrétan a lényeket csak a legvégén mutatják és addig csak sejtetik a veszélyt és milyen jól fenntudják tartani a félelem érzetét... több»

Sabnock Sanatory   2019. 09. 01.

Kifejezetten érdekes szemszögből mutatja meg a földönkívüliek körül kialakult álláspontokat. Miért ide? Miért most? Mel Gibson tökéletesen hozza a karaktert. Nem tökéletes, de elgondolkoztató alkotás.

Deku   2017. 07. 18.

Ezt a filmet egyszer mindenképp látnia kell mindenkinek. Bármikor újra nézős. Voltak apróbb hibák benne de ezt el lehet nézni. Nagyon jó volt Mel Gibson itt is, nem csak pörgősebb akció filmekben állja meg a helyét.

VvV   2021. 10. 21.

M. Night Shyamalanhez képest egy könnyed tündérmese. Én szerettem, ezek a típusú filmek közel állnak a szívemhez.

A jelenetben, ahol Phoenix a sorozóirodában van, a háttérben a Buhersereg posztere látható.

(HE7EDIK)

A filmben többféle gabonakör is látható.

(HE7EDIK)

Mark Ruffalo is esélyes volt Phoenix karakterére.

(HE7EDIK)

Gibson reakciója természetes, mikor megrémül az idegentől.

(HE7EDIK)

Ufok alig szerepelnek a filmben.

(HE7EDIK)

Ha minden áron ettől a rendezőtől vágysz valami finomságra, szerencsére bőven akad más lehetőség. több»