Signs
Jelek

Egy amerikai kisváros melletti elszigetelt farmon különös események történnek. A farm birtokosa (Mel Gibson), aki hajdan lelkipásztorként ténykedett, nem szeretne törődni a tréfálkozókkal, ám újabb és újabb gabonakörök jelennek meg. A ház lakóit nyomasztani kezdik a rejtélyes események, egyre több… Több

Premier (HU): 2002.10.24. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.01.23 bajkaizoltan

Nem tetszett, nem tudtam végignézni.

2016.05.22 Yosihiro

Gibson egy újabb kategóriát suról a földönkívüliek témáját érinti meg a nézőkkel egy remek történetben ami nem mindennapi. remeküöl felépített film amit érdmes megnézni :) csak ajánlani tudom ! :)

2019.03.05 indingo

Amikor elkezdem nézni azt gondoltam egy ufós film és na végre itt megmutatják hogyan is néznek ki, de a végén rájöttem ennek a filmnek a mélyebb értelmére, amely a hitről szól, hogy milyen könnyű elveszíteni, de elég egy jel hogy vissza is kapjuk azt.

Kifejezetten érdekes szemszögből mutatja meg a földönkívüliek körül kialakult álláspontokat. Miért ide? Miért most? Mel Gibson tökéletesen hozza a karaktert. Nem tökéletes, de elgondolkoztató alkotás.

2017.07.18 Deku

Ezt a filmet egyszer mindenképp látnia kell mindenkinek. Bármikor újra nézős. Voltak apróbb hibák benne de ezt el lehet nézni. Nagyon jó volt Mel Gibson itt is, nem csak pörgősebb akció filmekben állja meg a helyét.

A jelenetben, ahol Phoenix a sorozóirodában van, a háttérben a Buhersereg posztere látható. Szerző: HE7EDIK

A filmben többféle gabonakör is látható.Szerző: HE7EDIK

Mark Ruffalo is esélyes volt Phoenix karakterére.Szerző: HE7EDIK

Gibson reakciója természetes, mikor megrémül az idegentől.Szerző: HE7EDIK

(2018. 04. 15.)
Ha minden áron ettől a rendezőtől vágysz valami finomságra, szerencsére bőven akad más lehetőség. Több

(2015. 11. 23.)
A Jeleken a thriller-faktora miatt könnyen lehet félni, de az üzenete miatt meg is lehet ezt a filmet szeretni... ugyanakkor a kikerülhetetlen hibái okán meg is lehet utálni. Több
Flash Forward
2009