Jelek (2002)

Signs

Jelek

VvV   2021. 10. 21.

M. Night Shyamalanhez képest egy könnyed tündérmese. Én szerettem, ezek a típusú filmek közel állnak a szívemhez.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Gibson egy újabb kategóriát suról a földönkívüliek témáját érinti meg a nézőkkel egy remek történetben ami nem mindennapi. remeküöl felépített film amit érdmes megnézni :) csak ajánlani tudom ! :)

indingo   2019. 03. 05.

Amikor elkezdem nézni azt gondoltam egy ufós film és na végre itt megmutatják hogyan is néznek ki, de a végén rájöttem ennek a filmnek a mélyebb értelmére, amely a hitről szól, hogy milyen könnyű elveszíteni, de elég egy jel hogy vissza is kapjuk azt.

Deku   2017. 07. 18.

Ezt a filmet egyszer mindenképp látnia kell mindenkinek. Bármikor újra nézős. Voltak apróbb hibák benne de ezt el lehet nézni. Nagyon jó volt Mel Gibson itt is, nem csak pörgősebb akció filmekben állja meg a helyét.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 01.

Kifejezetten érdekes szemszögből mutatja meg a földönkívüliek körül kialakult álláspontokat. Miért ide? Miért most? Mel Gibson tökéletesen hozza a karaktert. Nem tökéletes, de elgondolkoztató alkotás.

dailyfilmsan   2018. 04. 30.

Izgalmas volt. Nem nagyon mutatkoztak meg a földönkívüliek mint ahogyan azt megszokhatuk az ilyen témában elkészült filmektől. Külön tetszett az hogy a természetes ellenség az a víz volt de akkor ott a kérdés hogy miért erre bolygóra jöttek és mikor ... több»

Ms. Akárki   2019. 09. 30.

A 2000-es évek elején az egyik legjobb thriller volt, de még ma is az élvonalban van Ufo-s filmek között. Érdekes, hogy konkrétan a lényeket csak a legvégén mutatják és addig csak sejtetik a veszélyt és milyen jól fenntudják tartani a félelem érzetét... több»

A jelenetben, ahol Phoenix a sorozóirodában van, a háttérben a Buhersereg posztere látható.

(7ETEDIK )

A filmben többféle gabonakör is látható.

(7ETEDIK )

Mark Ruffalo is esélyes volt Phoenix karakterére.

(7ETEDIK )

Gibson reakciója természetes, mikor megrémül az idegentől.

(7ETEDIK )

Ufok alig szerepelnek a filmben.

(7ETEDIK )

Ha minden áron ettől a rendezőtől vágysz valami finomságra, szerencsére bőven akad más lehetőség. több»