Mélyütés

Southpaw

2016.11.23 sptt

Nagyon jó film, bár a Rocky utánérzés többször megjelent a film közben. A színészi alakítások nagyon jók, Forest Whitaker pedig természetesen tökéletes. Érdekes volt látni az anyagi és érzelmi hullámvasút pályáját.

2016.04.17 andor50

Jake Gylenhall most is hozza a formáját és nagyon jól játszik, Érdekes történet, viszont eléggé ingadozik, nem teljesen áll össze egy teljes egésszé. Mintha a film eleje egy másik film lenne mint a vége. De amúgy nagyon megható és nem szokványos az első fele, a második már kicsit követi az elődjeit.

2016.05.13 MMcFly2015

Nem tűnik ki, de szépen felsorakozott a jól működő sportdrámákhoz. A film drámai oldala tökéletesen működik, és ez Jake Gyllenhaal-nak köszönhető főleg. Lebilincselő, amit alakít. Jobban átgondolva ez tereli a szebb vizekre a filmet, ugyanis a box, a... Több

2018.09.18 thejoker

Nagyon nagyon jó !! A zenék is ütősek a filmben. Jake Gyllenhaal alakítása elképesztő. Az egyik legjobb boxolós film amit eddig láttam, csak ajánlani tudom azoknak is akik nem rajonganak a boxért.

2022.02.02 Lóri Ádámcsik

Jól indul, de az első félóra után valamiért elvesztettem az érdeklődésemet. A Millió dolláros bébi sokkal inkább lekötött.

2017.07.22 TribeBubu

Egész jó dráma, de olyan, mintha már párszor láttam volna ilyet. Nem feltétlenül a Rocky részeire gondolok, mert szerintem gyakran előkerül ez az alapkoncepció a sportról szóló filmek esetében. Adott egy sikeres, erős és öntelt profi sportoló, aki hi... Több

2019.01.14 szabomarc

Tipikus bunyós film, semmi váratlant, vagy meglepőt nem húznak benne. Ebből kifolyólag leköti a nézőt, de nem kell sokat várni tőle. Egyszer nézhető, annak ajánlom.

2016.02.07 Nathan03

Szeretem a sport drámákat nagyon, és ez is jó lenne ha a történetet nem láttuk volna már csomó filmben megvalósítva így nekem kicsit kiszámítható volt a történet. De viszont Jake Gyllenhaal alakítása nagyon sokat dob a filmen mind fizikálisan és szín... Több

2018.11.08 iq.csabi

Nagyon komoly és sokat ad ez a film. Jó színészekkel, jó történettel. Jake Gyllenhaal egyik legjobb filmje.

2015.09.27 Ragemarci

Ahhoz képest milyen súlyos pofonok csattantak eléggé súlytalan lett a rendezés és a vélhetőleg egy oldalas forgatókönyv. Pedig a színészek mindent megtettek, McAdams haldoklása például igen sokkoló lett. Az mondjuk tetszett, hogy úgy kezdődött, mint... Több

2016.04.25 gazsika1978

Nagyon tetszett ez a film, tele volt izgalommal és drámával. A látvány és a box jelenetek nagyon jók, a színészekről nem is beszélve. Oona Laurence remekül hozta a szerepét, nagy jövő áll előtte. Mindenki nézze meg mert szerintem megéri.

2015.11.05 [email protected]

Komoly, erős film valódi fontos gondolatokkal és tanulsággal. A filmből tanulni lehetne, van mondanivalója. Profi, igényes film, egy megnézést mindenképpen megér.

2017.03.06 Acropolis

Komoly, jó összerakott film, aminek van mondanivalója. Elgondolkoztatja a nézőt. Érdekes, magával ragadó, érzelmileg is megfogó film, érdemes megnézni.

2016.11.08 kicsimano

Nem véletlenül Jake Gyllenhaal az egyik kedvenc színészem, rendkívül sokoldalú, különösen tehetséges ember lévén. Maga a film tele van klisékkel, a történet mondhatni teljesen átlagos, semmi extra nincsen benne, azonban Gyllenhaal alakítása okán egy igen ütős filmélményt kínál.