Space Jam - Zűr az űrben

Space Jam

Teljes egészében az USA-ban vették fela filmet, összesen 17 helyszínen.Szerző: Bogi87

1995. augusztus 1 - október 20. között zajlott le a forgatás.Szerző: Bogi87

Az USA-ban, Kalifornia-ban volt a világpremierje 1996. november 10-én. Szerző: Bogi87

A film ugyan megosztotta a kritikusokat, ám a betétdalai óriási sikereket értek el.Szerző: Bogi87

A film világszerte 230 millió dollárnál több bevételt termelt, 80 millió dollárból készült el.Szerző: Bogi87

Tapsiék tornaterme a nevét Leon Schlesinger-ről kapta, aki az első Bolondos dallamok producere volt.Szerző: Bogi87

A lelátó közönsége úgy született meg, hogy egy szektort feltöltöttek szereplőkkel, majd újra és újra másolták.Szerző: Bogi87

A kosárlabda a filmen csak akkor volt valódi, amikor Jordan fogta, a figurák kezében azonban rajzolt labda volt, ennek ellenére mindig valóságosnak tűnik.Szerző: Bogi87

Jordan kutyájának hangját Frank Welker kölcsönözte.Szerző: Bogi87

A filmben a kis űrlényeket nők szólaltatták meg, egyikük Catherine Reitman, a producer Ivan Reitman lánya.Szerző: Bogi87

A Looney Tunes férfi karaktereit Mel Blanc szólaltatta meg először, majd miután elhunyt, a fiát szerették volna erre felkérni, de nem tudtak vele megegyezni, így végül több ember kölcsönözte a hangját a figuráknak.Szerző: Bogi87

Muggsey Bogues az NBA-ben valaha játszott legkisebb játékosok, a maga 160 centijével.Szerző: Bogi87

A film rendezője Joe Pytka, aki korábban főleg Michael Jackson videoklipjein dolgozott.Szerző: Bogi87