Space Jam - Zűr az űrben

Space Jam - Zűr az űrben

Space Jam
indingo

Egy távoli bolygón Swackhammer (Danny DeVito) ördögi tervet eszel ki. Mivel vidámparkjából hiányoznak a vendégcsalogató látványosságok, elrabolja Tapsi Hapsit (Billy West) és társait. Tapsinak remek ötlete támad, kihívja fogva tartóit egy kosárlabda meccsre, s ha győznek, szabadon távozhatnak.… Több

Premier (HU): 1997.02.06. | HBO Max (2022.03.08.)

2023.05.01 harnas1207

Főként a borzalams remake fényében, ez a mese teljesen korrekt. Jordan rajongóknak pedig klasszikus.

2019.08.13 ArpiHajdu és Réci

„Feloszlott a Dream Team, de van helyette Rém Team.”

Ha összemixeljük a sportfilmek dramaturgiáját a Looney Tunes rajzfilmekre jellemző humorral, akkor megkapjuk a Space Jamet, avagy magyar keresztségben a Zűr az űrbent (gyorsan hozzáteszem: ez a magyar alcím NEM rossz! Tényleg!) Mielőtt azonban bármi ... Teljes kritika

2017.11.20 indingo

Van benne mese, fantasy, meg egy kis sport. A története eléggé abszurd, csak gyerekeknek ajánlott. Elvileg készül a második rész, kíváncsi leszek rá.

2017.03.21 GedyPapa

Én ezt a filmet annyira szerettem. Többek között pont Michael Jordan miatt, aki fiatalkorom egyik legnagyobb példaképe volt. Szerintem egy nagyon szerethető, megmosolyogtató film, amit érdemes megnézni!

2019.05.19 Ms. Akárki

Imádom ha a stílusokat keverik a filmben és itt is tökéletesen működik és rendkívül szórakoztató. Már gyerekkoromtól fogva sok Looney Toons karaktert, köztük Tapsi Hapsit is nagyon szeretem, így nagyon jó szórakozás volt számomra, hogy egy egész esté... Több

Teljes egészében az USA-ban vették fela filmet, összesen 17 helyszínen.Szerző: Bogi87

1995. augusztus 1 - október 20. között zajlott le a forgatás.Szerző: Bogi87

Az USA-ban, Kalifornia-ban volt a világpremierje 1996. november 10-én. Szerző: Bogi87

A film ugyan megosztotta a kritikusokat, ám a betétdalai óriási sikereket értek el.Szerző: Bogi87

(2021. 07. 07.)
Igazi retró élmény
Ha valaki még nem látta, akkor azért, mert egy őrülten szórakoztató és humoros animációsfilm, amit mindenkinek látnia kell legalább egyszer, ha pedig már látta, akkor azért, hogy újra elmerülhessen ebben a flúgos világban és magába szippanthassa a 90-es évek esszenciáját. Több