indingo   2017. 11. 20.

Van benne mese, fantasy, meg egy kis sport. A története eléggé abszurd, csak gyerekeknek ajánlott. Elvileg készül a második rész, kíváncsi leszek rá.

ArpiHajdu és Réci   2016. 06. 17.

Gyerekkoromban sokat láttam ezt a filmet, sőt, inspirált arra, hogy kosarazzak. Mai szemmel már kicsit gagyinak tűnhet, de a 90-es évek közepén két ilyen dolgot összehozni, (a legendás Michael Jordant és Looney Tunes figurákat) óriási siker lehetett. Egyszer mindenképp érdemes megnézni. Tervben van egy második rész is, amelyre kíváncsi vagyok, bár nem tudom, hogy érdemes-e újra valami nagyon hasonlít eladni az embereknek.

GedyPapa   2017. 03. 21.

Én ezt a filmet annyira szerettem. Többek között pont Michael Jordan miatt, aki fiatalkorom egyik legnagyobb példaképe volt. Szerintem egy nagyon szerethető, megmosolyogtató film, amit érdemes megnézni!

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Megvan VHS-es! :) Nem mai film az biztos. GYerekként ezerszer láttam, holott a története elég érdekes. Eleve gyerekeknek szánták a mesefigurákkal és a híres kosárlabdázó Air Jordannel.

VFTS   2016. 08. 09.

Egy remek kevert stílusú film. Az egész családnak remek szórakozást nyújt.

Teljes egészében az USA-ban vették fela filmet, összesen 17 helyszínen.

(Bogi87 )

1995. augusztus 1 - október 20. között zajlott le a forgatás.

(Bogi87 )

Az USA-ban, Kalifornia-ban volt a világpremierje 1996. november 10-én.