Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Space Jam - Zűr az űrben (1996)

Space Jam

Sabnock Sanatory   2019. 09. 07.

Nézhető,bár kissé egyszerű,és bugyuta a története.Nem vagyok odáig érte,és annyira nem is javaslom megnézésre,bár a gyerekek inkább élvezik.

ArpiHajdu és Réci   2019. 08. 13.

„Feloszlott a Dream Team, de van helyette Rém Team.”

Ha összemixeljük a sportfilmek dramaturgiáját a Looney Tunes rajzfilmekre jellemző humorral, akkor megkapjuk a Space Jamet, avagy magyar keresztségben a Zűr az űrbent (gyorsan hozzáteszem: ez a magyar alcím NEM rossz! Tényleg!) Mielőtt azonban bármi ... teljes kritika»

indingo   2017. 11. 20.

Van benne mese, fantasy, meg egy kis sport. A története eléggé abszurd, csak gyerekeknek ajánlott. Elvileg készül a második rész, kíváncsi leszek rá.

Thibo84   2019. 03. 29.

Részemről egy nagyon szórakoztató családi filmnek tartom. Jó a grafikája, a története és telepakolták humorral. Ami, tegyük hozzá, egy Tapsi Hapsi és barátai filmtől el is várható.

GedyPapa   2017. 03. 21.

Én ezt a filmet annyira szerettem. Többek között pont Michael Jordan miatt, aki fiatalkorom egyik legnagyobb példaképe volt. Szerintem egy nagyon szerethető, megmosolyogtató film, amit érdemes megnézni!

Ms. Akárki   2019. 05. 19.

Imádom ha a stílusokat keverik a filmben és itt is tökéletesen működik és rendkívül szórakoztató. Már gyerekkoromtól fogva sok Looney Toons karaktert, köztük Tapsi Hapsit is nagyon szeretem, így nagyon jó szórakozás volt számomra, hogy egy egész esté... több»

Norbert93   2019. 05. 05.

Nagyon szerettem, még volt is ilyen pólóm, de azért, ha mai fejjel megnézem még rajzfilm mércével mérve sem olyan nagy szám , teljesen más, mint amilyennek szerettem. Valljuk be, ma már BÉNA. Ennek ellenére tudja élvezni az ember, mivel mégiscsak egy komolytalan filmről van szó és kikapcsolódásra megfelel.

Teljes egészében az USA-ban vették fela filmet, összesen 17 helyszínen.

1995. augusztus 1 - október 20. között zajlott le a forgatás.

Az USA-ban, Kalifornia-ban volt a világpremierje 1996. november 10-én.

A film ugyan megosztotta a kritikusokat, ám a betétdalai óriási sikereket értek el.

A film világszerte 230 millió dollárnál több bevételt termelt, 80 millió dollárból készült el.

Ha valaki még nem látta, akkor azért, mert egy őrülten szórakoztató és humoros animációsfilm, amit mindenkinek látnia kell legalább egyszer, ha pedig már látta, akkor azért, hogy újra elmerülhessen ebben a flúgos világban és magába szippanthassa a 90-es évek esszenciáját. több»