Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Space Jam - Új kezdet (2021)

Space Jam: A New Legacy

Don Cheadle
Don Cheadle

7ETEDIK   2021. 07. 24.

A régit se néztem soha végig, ezt is csak tekergetve sikerült. Mikor Lebron színészkedni próbál, na azok a film legkínosabb jelenetei, de szerencsére a rajzfilmfigurákkal kellő mennyiségű humort pumpálnak a filmbe ahhoz, hogy legalább nézhető legyen. Gyerekkori nosztalgia miatt adok rá egy gyenge közepest.

Csaba Sugai   2021. 07. 22.

Új kezdet, vagy mégsem?

Sajnos túl sok karakter lett belezsúfolva, emiatt a Looney Toons figurák háttérbe szorulnak. Nem több, mint egy Ready Palyer One-ra hajazó tech demó.

András Németh   2021. 07. 16.

Az első résznek a koppintása volt, és még a nyomába sem ér. Hozzáteszem, az első rész sokkal barátságosabb, nézhetőbb volt. Ajánlom mindenki figyelmébe, hogy nézze meg.

Mark   2021. 07. 15.

Én nagyon szerettem az első részt is, de szerintem ez az új messzemenően túltesz rajta. Egyszerűen remekül meg van csinálva az animáció, a sztori remek, és LeBron James alakítása is egészen tűrhető.

ruman666   2021. 07. 14.

Nagyon kalandos kis mese, szerintem mindenképpen érdemes beülni rá, amolyan majdhogynem családi film, persze szerintem az igazán kicsiknek én még nem ajánlanám.

A film 72 949 020 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 62 107 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Bolondos Dallamok karakterei a 2003-as Bolondos dallamok - Újra bevetésen után először tűnnek fel újra a mozivásznon a Space Jam 2-ben.

Akárcsak az 1996-os Space Jam-ben, Lola Nyúl hangját ezúttal is Kath Soucie kölcsönzi.

A Space Jam 2 az 1996-os Space Jam - Zűr az űrben hivatalos folytatása.

A filmben LeBron James mellett az NBA olyan szupersztárjai is feltűnnek egy-egy cameo erejéig, mint a férfi ligából Klay Thompson, Anthony Davis, Damian Lillard, Chris Paul, Kyle Kuzma, valamint a női ligából Diana Taurasi, Nneka Ogwumike és Chiney Ogwumike.

A Space Jam folytatásának fejlesztése már 1997-ben megkezdődött, de a projekt hosszú évekig nem haladt előre. A rajongóknak végül közel 25 évet kellett várniuk, hogy végre a mozikba kerüljön a második rész.

Olyan sötét képet fest ez a látszólag ártatlan mese a filmek jövőjéről, hogy csupán azzal, hogy megnézed, bűnösnek érzed magad. Tud azért szórakoztató is lenni: akad benne néhány jó poén, vannak jó színészek is, na meg rengeteg utalás, épp ezért dühítő, hogy mindemellett ennyire üres és lelketlen. több»

Összességében a Space Jam – Új kezdet elképesztő látványvilágú szórakozást nyújt, poénjai sokszor betalálnak, de annyira meg akart felelni minden korosztálynak, hogy végül egyiknek sem tudott maradéktalanul. több»