Space Jam - Új kezdet

Space Jam - Új kezdet

Space Jam: A New Legacy

Don Cheadle
Don Cheadle

Tapsi Hapsi és a Bolondos Dallamok karaktereinek segítségével az NBA szupersztárjának, LeBron Jamesnek meg kell mentenie eltűnt fiát, Bronnyt (Wright). Elképesztő kalandja keresztülvezeti őt a Warner Bros. filmjein, de ha sikerrel akar járni, szembe kell néznie Al-G-vel (Cheadle), és egy… Több

Rendező: Malcolm D. Lee
Premier (HU): 2021.07.15. | Telekom TVGO (2021.11.02.) | HBO Max (2022.03.08.)
Forgalmazó: InterCom

2023.05.01 harnas1207 Nézhetetlen

Nézhetetlen, kellemetlen valami. Elég megnézni a nézőket, akik borzalmas jelmezekben imitálják a stúdió karaktereit. Zs kategória.

2022.09.11 Ddd

a nap véleménye

Új kezdet

Annó az első részt kedveltem, de elájulva nem voltam tőle. A kosármecs lehetett volna hosszabb, és lehetett volna egy kevésbé. De a hibái ellenére egy kifejezetten szórakoztató darabnak tartom. A második résznek vegyes érzelmekkel álltam neki, és ugy... Teljes kritika

2021.10.27 Ms. Akárki

Drága csomagolású Üres doboz

A nosztalgiavonatra a régi nagy rajongók, mint én is, akkor is ráülnek, ha tudják, hogy sehová se visz. Itt is ez történt. Látványos, az biztos, és a zenék is remekek, de ez teljesen koppintás szagú, újrajátszottak szinte mindent a régi filmből, csak modernizálva kicsit, és persze rosszabbul. Egyszer nézhető, de semmi több sajnos, pedig nagyon vártam.

2021.07.24 HE7EDIK

A régit se néztem soha végig, ezt is csak tekergetve sikerült. Mikor Lebron színészkedni próbál, na azok a film legkínosabb jelenetei, de szerencsére a rajzfilmfigurákkal kellő mennyiségű humort pumpálnak a filmbe ahhoz, hogy legalább nézhető legyen. Gyerekkori nosztalgia miatt adok rá egy gyenge közepest.

2022.09.29 BoBamburg

Sejtettem, hogy gyenge lesz, de megmondom őszintén, meglepően rossz lett a végeredmény. :D Pedig az első Space Jam-filmet a mai napig bírom, kiskoromban rongyosra néztük, így valahol a szívem mélyén vártam már egy jó folytatást, de ez nem lett az.

A film 121 225 220 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 82 579 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Bolondos Dallamok karakterei a 2003-as Bolondos dallamok - Újra bevetésen után először tűnnek fel újra a mozivásznon a Space Jam 2-ben.Szerző: hp

Akárcsak az 1996-os Space Jam-ben, Lola Nyúl hangját ezúttal is Kath Soucie kölcsönzi. Szerző: hp

A Space Jam 2 az 1996-os Space Jam - Zűr az űrben hivatalos folytatása.Szerző: hp

A filmben LeBron James mellett az NBA olyan szupersztárjai is feltűnnek egy-egy cameo erejéig, mint a férfi ligából Klay Thompson, Anthony Davis, Damian Lillard, Chris Paul, Kyle Kuzma, valamint a női ligából Diana Taurasi, Nneka Ogwumike és Chiney Ogwumike.Szerző: hp

(2021. 07. 23.)
Olyan sötét képet fest ez a látszólag ártatlan mese a filmek jövőjéről, hogy csupán azzal, hogy megnézed, bűnösnek érzed magad. Tud azért szórakoztató is lenni: akad benne néhány jó poén, vannak jó színészek is, na meg rengeteg utalás, épp ezért dühítő, hogy mindemellett ennyire üres és lelketlen. Több

(2021. 07. 23.)
Lekváros bukta(?)
Összességében a Space Jam – Új kezdet elképesztő látványvilágú szórakozást nyújt, poénjai sokszor betalálnak, de annyira meg akart felelni minden korosztálynak, hogy végül egyiknek sem tudott maradéktalanul. Több