Turbó

Norbert93   2020. 03. 26.

Sablon a köbön, mondanivaló nulla

Bárkiből lehet bármi, még a paradicsompalánták kártevő csigája is megverhet egy F1 pilótát, azaz megint egy teljesen felesleges animációs film egy nagy stúdiótól. Tipikus esete, amikor egy eredeti ötlettel előálló filmet azon nyomban követ egy rakás ... teljes kritika»

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Nagyon aranyos mese volt. Egy kicsit igazán mesés az, hogy egy csiga gyorsabb legyen, mint egy versenyautó, de pont ettől olyan sokat mondó, hogy nem létezik lehetetlen.

Deku   2017. 10. 14.

Szeretem az animációs filmeket de ez nagyon de nagyon gyenge alkotás lett. Ekkora csalódásban ritkán volt részem, nagyon lehangolt a film. Siralmas és nyögve nyelős lett az egész történet menete. Az unalom pedig végig ott ült mellettem és el se eresztett egy percre sem.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Nagyon aranyos mese és szép a mondanivalója. Minden lehetséges csak tenni kell érte és kűzdeni amíg el nem éred a célodat. A kis csiga sem adta fel, hogy autóversenyzővé válhasson. Pörgős és humoros mese és az animáció is kifejezetten szép.

Menyét Ibolya   2015. 10. 19.

Nagyon mellément alkotás ez.

Timon   2019. 08. 25.

Kellemesen merész

Már az első nézésre rendesen lekötött a film.Különös,hogy egy csiga,aki mer nagyot álmodni,egy különös esemény során végül képes lesz arra,még úgy is,hogy versenyautókkal mérje össze a tudását. Külön elismerésem a kellemesen merész ötletekért és a látványért.

Adepto   2018. 04. 19.

Aranyos mese, mindenképpen egyszer ajánlom megnézni! Én jókat nevettem rajta, még ha például nem is értettem, hogy a nitrótól miért lett Theo "kocsi" és nem csak borzasztó gyors... Bár igaz, hogy pont azok a részek, amikor egy-egy új extráját vagy ta... több»