Turbó

Turbo

2020.03.26 Norbert93

Sablon a köbön, mondanivaló nulla

Bárkiből lehet bármi, még a paradicsompalánták kártevő csigája is megverhet egy F1 pilótát, azaz megint egy teljesen felesleges animációs film egy nagy stúdiótól. Tipikus esete, amikor egy eredeti ötlettel előálló filmet azon nyomban követ egy rakás ... Teljes kritika

2017.05.05 mamiéstöti2

Nagyon aranyos mese volt. Egy kicsit igazán mesés az, hogy egy csiga gyorsabb legyen, mint egy versenyautó, de pont ettől olyan sokat mondó, hogy nem létezik lehetetlen.

2017.10.14 Deku

Szeretem az animációs filmeket de ez nagyon de nagyon gyenge alkotás lett. Ekkora csalódásban ritkán volt részem, nagyon lehangolt a film. Siralmas és nyögve nyelős lett az egész történet menete. Az unalom pedig végig ott ült mellettem és el se eresztett egy percre sem.

2019.08.25 Timon

Kellemesen merész

Már az első nézésre rendesen lekötött a film.Különös,hogy egy csiga,aki mer nagyot álmodni,egy különös esemény során végül képes lesz arra,még úgy is,hogy versenyautókkal mérje össze a tudását. Külön elismerésem a kellemesen merész ötletekért és a látványért.

2019.07.23 Ms. Akárki

Nagyon aranyos mese és szép a mondanivalója. Minden lehetséges csak tenni kell érte és kűzdeni amíg el nem éred a célodat. A kis csiga sem adta fel, hogy autóversenyzővé válhasson. Pörgős és humoros mese és az animáció is kifejezetten szép.

2015.10.19 Menyét Ibolya

Nagyon mellément alkotás ez.

2018.04.19 Adepto

Aranyos mese, mindenképpen egyszer ajánlom megnézni! Én jókat nevettem rajta, még ha például nem is értettem, hogy a nitrótól miért lett Theo "kocsi" és nem csak borzasztó gyors... Bár igaz, hogy pont azok a részek, amikor egy-egy új extráját vagy ta... Több

2018.07.30 Megamovie

Eléggé beteg és érdekes az alapötlete szóval az hittem, hogy egy erőltetett mesét kapok majd.Viszont ehhez képest teljesen meglepett a szereplői nagyon szerethetők és viccesek. A története pedig végig izgalmas és eseménydús, kisgyerekeseknek kifejezetten ajánlott.

2015.01.28 szd91

Egyik legcukibb rajzfilm. A pici csiga nagy dolgokra vágyik, versenyezni akar, senki nem hisz benne de ő mégis megvalósítja az álmát. Kis szuperhős beütés is van benne a csodás felgyorsulása révén. Nagyon aranyos mese. Humoros, vicces, fordulatos.

2015.03.31 Brigusz724

Nagyon humoros kis mese, igazán egyedi történet és még mondanivalója is van. A csiga haláli jó arc és mekkora ellentmondás már a sebesség szeretete.

2018.02.11 zsani

Nagyon szép a látványvilága, és a történet is jó, tanulságos kis animáció. Kedves karakterekkel van tele, a gyerekeket nagyon leköti, és én nekik ajánlom.

2015.06.07 smith

Szeretem a meséket, de azért van néhány, amit túl gyerekesnek tartok. Az előzetes alapján erről is azt hittem az lesz, de azért adtam neki egy esélyt , és ez jó döntésnek bizonyult. Jó a történet, tele vicces részekkel. Jó karakterek. Felnőtteknek is jó szórakozást nyújt. Csak ajánlani tudom.

2015.06.07 Mr. Z

Imádom az animációs filmeket. Ez nem tartozok ezek közé. Ritka nagy ostobaságnak tartottam és nem tudott igazán szórakoztatni. Összecsapott és semmi nagy extra nem volt benne ami engem megfogott.

2015.06.22 ElfRider

Ez az autós tuning téma nem az én világom, és elképzelni sem tudtam, hogyan lehet összekötni ezt a témát csigákkal. A mese mégis jól működik. Viccesek a kis csigák, és a történet is bájos a csigáról, akiből autóversenyző lesz.