Turbó

Turbo

2015.06.16 cunci

Egy mesében bármi előfordulhat. Még az is, hogy egy csiga elindul egy autóversenyen. Ráadásul felturbózva. Bár egy kicsit hasonlít a Verdák/ Repcsik kettősre, de azoknál sokkal jobb és viccesebb. Vannak vicces mellékszereplők, van gonosz mellékszerep... Több

2016.07.28 Homer

Eléggé felejtős, nem túl maradandó mese lett ez. Nincs igazán tényleges története vagy egyáltalán egy kis mondanivalója a kitartáson kívül. Izgalmas lett viszont az animáció és a képi világ. Szeretem a humort és a mesékben rejlő vicceket és ebben is van azért pár.

2016.04.28 Hektor6

Hát nem egy borzasztó kiszámíthatatlan mese, az tuti. Sokadszorra előadott történet, a kis csigából nagy valaki lesz, de ettől függetlenül teljesen felejthető animációs film marad. Az animáció szép, főleg a fényjátékok, de manapság mindegyik animációs film szép. Szóval nem volt nagy durranás.

2015.12.10 Bius

Aranyos ez a csiga figura,csak kicsit olyan Verdás lett a történet.Ez a téma,hogy ő akar a leggyorsabb lenni kicsit koppintás szerintem.Mondjuk szép,látványos színes de mese habbal.

2015.01.26 csucsi0411

Hát ezt a mesét jól megcsinálták!!

2015.02.10 sziliné bea

Nagyon aranyos mese. Humoros, vicces, fordulatos.Mindenki szerette!! Érdemes megnézni!!

2015.02.05 keepingboy86

Az állatos rajzfilmek közül ez let a leggyengébb. Az, hogy csigák mit meg nem tudnának tenni kicsit el lett túlozva, sőt. Jó, hogy nem már repülni fognak.

2015.02.11 ganna

Akarat, küzdés, cél, megvalósítás: mire nem képes egy csiga. Aranyos, szórakoztató film.

2015.03.16 Joachim

Nem rossz kis animációs film. Engem lekötött, szívesen megnéztem. Bár a versenyes dolog kicsit furcsának tűnt.

2015.03.07 horvi21

Furcsa párosítás egy csiga és a sebesség kapcsolata. Főleg amikor autók is képbe jönnek. De ennek ellenére teljesen elfogadható világot hoztak létre az alkotók. Ráadásul az animáció nagyon látványos, mindig lenyűgöz, hogy milyen szépen tudnak bánni a fényekkel.

2015.03.05 Hufi

Nagyon vicces hogy az Indy 500 versenyszabályzatában nem volt benne hogy csiga nem indulhat a versenyen. Ezt a készítők ki is használták, és egy igazán izgalmas de kiszámítható mesét kaptunk, ami látványos is egyben.

2015.02.17 dora298

Szeretem ezt a mesét! Aranyos! :) Ajánlanám egy jó kis programnak,h a gyerekekkel együtt nézzék meg ezt a mesét a szülők, ha tehetik! :)