Space Jam - Új kezdet

Space Jam: A New Legacy

2023.05.01 harnas1207 Nézhetetlen

Nézhetetlen, kellemetlen valami. Elég megnézni a nézőket, akik borzalmas jelmezekben imitálják a stúdió karaktereit. Zs kategória.

2022.09.11 Ddd

a nap véleménye

Új kezdet

Annó az első részt kedveltem, de elájulva nem voltam tőle. A kosármecs lehetett volna hosszabb, és lehetett volna egy kevésbé. De a hibái ellenére egy kifejezetten szórakoztató darabnak tartom. A második résznek vegyes érzelmekkel álltam neki, és ugy... Teljes kritika

2021.10.27 Ms. Akárki

Drága csomagolású Üres doboz

A nosztalgiavonatra a régi nagy rajongók, mint én is, akkor is ráülnek, ha tudják, hogy sehová se visz. Itt is ez történt. Látványos, az biztos, és a zenék is remekek, de ez teljesen koppintás szagú, újrajátszottak szinte mindent a régi filmből, csak modernizálva kicsit, és persze rosszabbul. Egyszer nézhető, de semmi több sajnos, pedig nagyon vártam.

2021.07.24 HE7EDIK

A régit se néztem soha végig, ezt is csak tekergetve sikerült. Mikor Lebron színészkedni próbál, na azok a film legkínosabb jelenetei, de szerencsére a rajzfilmfigurákkal kellő mennyiségű humort pumpálnak a filmbe ahhoz, hogy legalább nézhető legyen. Gyerekkori nosztalgia miatt adok rá egy gyenge közepest.

2022.09.29 BoBamburg

Sejtettem, hogy gyenge lesz, de megmondom őszintén, meglepően rossz lett a végeredmény. :D Pedig az első Space Jam-filmet a mai napig bírom, kiskoromban rongyosra néztük, így valahol a szívem mélyén vártam már egy jó folytatást, de ez nem lett az.

2022.03.23 Fikatours_blogger

Szép színes

Külön szeretnék gratulálni a fordítónak, parádésan helyezett el csak magyarul működő szóvicceket.

2021.07.14 ruman666

Nagyon kalandos kis mese, szerintem mindenképpen érdemes beülni rá, amolyan majdhogynem családi film, persze szerintem az igazán kicsiknek én még nem ajánlanám.

2021.07.15 Mark

Én nagyon szerettem az első részt is, de szerintem ez az új messzemenően túltesz rajta. Egyszerűen remekül meg van csinálva az animáció, a sztori remek, és LeBron James alakítása is egészen tűrhető.

2021.07.22 Csaba Sugai

Új kezdet, vagy mégsem?

Sajnos túl sok karakter lett belezsúfolva, emiatt a Looney Toons figurák háttérbe szorulnak. Nem több, mint egy Ready Palyer One-ra hajazó tech demó.

2021.07.16 András Németh

Az első résznek a koppintása volt, és még a nyomába sem ér. Hozzáteszem, az első rész sokkal barátságosabb, nézhetőbb volt. Ajánlom mindenki figyelmébe, hogy nézze meg.

2022.07.26 Evibaby6669

Hogy őszinte legyek, kissé fáj a szívem, hogy ennyire rossz értékelést adok. De nekem teljesen nézhetetlen volt. Egyszerűen a feléig, ha eljutottam. Tényleg nagyon sok karakter van benne, és így elveszi a figyelmet. Én imádom LeBron Jamest, és emia... Több