Space Jam - Zűr az űrben

Space Jam

2023.05.01 harnas1207

Főként a borzalams remake fényében, ez a mese teljesen korrekt. Jordan rajongóknak pedig klasszikus.

2019.08.13 ArpiHajdu és Réci

„Feloszlott a Dream Team, de van helyette Rém Team.”

Ha összemixeljük a sportfilmek dramaturgiáját a Looney Tunes rajzfilmekre jellemző humorral, akkor megkapjuk a Space Jamet, avagy magyar keresztségben a Zűr az űrbent (gyorsan hozzáteszem: ez a magyar alcím NEM rossz! Tényleg!) Mielőtt azonban bármi ... Teljes kritika

Nézhető,bár kissé egyszerű,és bugyuta a története.Nem vagyok odáig érte,és annyira nem is javaslom megnézésre,bár a gyerekek inkább élvezik.

2017.03.21 GedyPapa

Én ezt a filmet annyira szerettem. Többek között pont Michael Jordan miatt, aki fiatalkorom egyik legnagyobb példaképe volt. Szerintem egy nagyon szerethető, megmosolyogtató film, amit érdemes megnézni!

2019.05.19 Ms. Akárki

Imádom ha a stílusokat keverik a filmben és itt is tökéletesen működik és rendkívül szórakoztató. Már gyerekkoromtól fogva sok Looney Toons karaktert, köztük Tapsi Hapsit is nagyon szeretem, így nagyon jó szórakozás volt számomra, hogy egy egész esté... Több

2017.11.20 indingo

Van benne mese, fantasy, meg egy kis sport. A története eléggé abszurd, csak gyerekeknek ajánlott. Elvileg készül a második rész, kíváncsi leszek rá.

2019.03.29 Thibo84

Részemről egy nagyon szórakoztató családi filmnek tartom. Jó a grafikája, a története és telepakolták humorral. Ami, tegyük hozzá, egy Tapsi Hapsi és barátai filmtől el is várható.

2019.05.05 Norbert93

Nagyon szerettem, még volt is ilyen pólóm, de azért, ha mai fejjel megnézem még rajzfilm mércével mérve sem olyan nagy szám , teljesen más, mint amilyennek szerettem. Valljuk be, ma már BÉNA. Ennek ellenére tudja élvezni az ember, mivel mégiscsak egy komolytalan filmről van szó és kikapcsolódásra megfelel.

2017.10.21 Bazzzsi

Megvan VHS-es! :) Nem mai film az biztos. GYerekként ezerszer láttam, holott a története elég érdekes. Eleve gyerekeknek szánták a mesefigurákkal és a híres kosárlabdázó Air Jordannel.

2019.03.30 Timcsi

Michael Jordan tette naggyá a sztorit, nélküle kutya se emlékezne rá. A második részt örökre elkaszálták.

2018.03.07 kevelin

Na hát nekem ez abszolút de nem. Michael Jordan a mai napig nem értem mit keres egy ilyen filmben. És ezt a félig animáció félig film megoldást soha egy filmmel kapcsolatban sem tudtam befogadni. Nagyon nem jött be sem a sztori sem semmi más.

2019.03.31 Csillagpor

Imádtam. Érdekes ez a film és mese ötvözés. Akciódús, vicces és már-már hihető történet. A Looney Toons karaktereket amúgy is imádom, tapsi hapsi poénjai nagyon ott voltak. Michel Jordan pedig zseniális volt. Gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt remek szórakozás. A zenéket pedig a mai napig imádom belőle.

2016.08.09 VFTS

Egy remek kevert stílusú film. Az egész családnak remek szórakozást nyújt.

2016.06.23 postaslaszlo8

Gyerekkorom kedvence, nagyon sokszor megnéztem már és mind a mai napig megfogja az embert. A 90-es években csak jó filmeket tudtak készíteni, manapság nem.