Spirál

Spirál

2023.12.12 Kinga Kecskeméti

Írhatnék okosságokat, elemezhetném, hogy miért művészi a film, és talán így is van. Mégis végig csak egy érzés kerített hatalmába, és minden más gondolatot kitörölt az agyamból: ez a film rendkívül NYOMASZTÓ!!

2021.05.12 MrBlond

Bevallom, ezt a filmet Borbély Alexandra alakítása miatt szerettem volna nagyon megnézni, de valahogy még az ő játéka sem tudtam megtartani a koncepciót. Nagyon átérezhető hangulata van, de valahogy ez olyan kevésnek bizonyult.

2023.05.22 Dorkateo

Nyomasztó. Nem értem, mit kéne hozzá adnia az életemhez, vagy mit tanulhatnék a történetből. Elhiszem, hogy a színészek nagyszerűen játszanak, csak amit játszanak, az számomra nem befogadható.

2022.01.24 HanGa

A történet feledhető, az előzetes teljesen félreviszi az embert. A lezárás is gyenge. A környezet legalább szép.

2021.05.10 cvölf

Sajnos nem tudok túllendülni a film középszerűségén, hihetetlenül üres és semmitmondó történet. Amolyan sablonsztori. Kicsit bosszús is vagyok emiatt.

2022.01.29 mentosbacsi

Bárki írhat bármit, ez a film fantasztikus. Ha valaki középszerűnek tartja, az nem képes mély érzelmekre. Itt nem a történet a lényeg, ha figyelem az arcokat, szinte látom a gondolatokat. A román színész előtt meg le a kalappal, nem lehet észrevenni, hogy fonetikusan tanulta a magyar szöveget.

2023.05.24 kollarzita

Ház a tónál

A film nem jó, de érdekes. Tanulság: ne együnk harcsát (mert ki tudja), és a macskának ne adjunk szálkás halat.