Szilaj: Zabolátlanok

Szilaj: Zabolátlanok

Spirit Untamed

Lucky Prescott képtelen megbékélni a helyzetével. Miután a nagyvárosból egy vidéki városkába költöznek, a lány túlságosan távol érzi magát a világtól. Rövidesen azonban új barátokra lel, akikkel sorsa és élete örökre egybefonódik, majd megismeri Szilajt, a vad musztángot. Amikor Szilajt és… Több

Premier (HU): 2021.07.08. | Telekom TVGO (2021.11.11.)
Forgalmazó: UIP-Duna Film

2021.11.09 Léna Virág

A Szilaj az egyik kedvenc mesém volt anno, ez egy zseniális feldolgozás, ajánlom mindenkinek, akinek tetszett az eredeti.

2021.10.26 Spidey

Imádjuk a meséket. Még ennyi év után is remek nosztalgia egy régi kedvenc mese – akár csak feldolgozásról is legyen szó – megtekintése. Bár tény, hogy nekem sokszor hiányzott a régi rajzolt "lélek".

2021.07.08 Gwen

Nagyon varázslatos mese, imádtom Szilajt, örülök, hogy még ennyi év után is sikerült ennyi fantáziát belevinni!

2021.07.04 Tom

Egy kicsit sablonosnak éreztem ezt a történetet, ettől függetlenül remekül szórakoztam, szerintem ez az a mese, amivel érdemes beülni az egész családdal.

A film összbevétele 42 636 215 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 92 833 655 forintot termelt. A hazai mozik összesen 66 608 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Szilaj: Zabolátlanok a DreamWorks nyolcadik animációs filmje, melyből franchise lett. A korábbiak: Shrek (2001), Madagaszkár (2005), Kung Fu Panda (2008), Így neveld a sárkányodat (2010), Trollok (2016), Croodék (2013), Bébi úr (2017).Szerző: hp

A Szilaj: Zabolátlanok Elaine Bogan és Ennio Torresan első rendezése. Szerző: hp

A film viszonylag alacsony költségvetéssel készült. A DreamWorks egy külső stúdiót bízott meg az elkészítésével, hasonlóan, mint az Alsógatyás kapitány esetében. Szerző: hp

A Szilaj: Zabolátlanok forgatókönyvét az eredeti sorozat alkotója, Aury Wallington írta. Szerző: hp