St. Vincent

St. Vincent De Van Nuys

2015.06.10 smith

A dráma és a vígjáték határait is súrolja, de igazából egyiknek sem jó. Elég magas pontot kapott az imdb-n, ezért nagyok voltak az elvárásaim, de azokat nem tudta teljesíteni. Azt mondom, hogy egy átlagos TV filmnek jó, ha épp ez megy a TV-be és másh... Több

2017.07.08 miklosvaridori

Melissa McCarthyt más szerepekben szoktam meg, de ezúttal is nagyon tetszett, igazi karakter. És ez elmondható Naomi Wattsról és Bill Murrayról is. Jó film.

2015.08.26 Mr. Zero

Erre vártam már, ez a film mint általában mindegyik elég megoszló közönséget tudhat maga mögött, vagy szeretni fogod vagy nem. De szerintem ebben az esetben kevesebb lesz az aki majd viszolyog tőle és több az aki imádja.

2015.06.16 cunci

Egyik pillanatban még könnyes szemeimet törölgetem, a másikban már hangosan felnevetek... Nem egy agyon bonyolított történet, nem akart sokat a film, elég egyszerűen készült és nincsenek benne világmegváltó gondolatok… de mégis elmondhatatlanul FONTO... Több

2016.10.04 zoleykrajcsi

A St. Vincent a vígjáték és a dráma határán mozog, néha az volt az érzésem, nem tudja maga sem eldönteni, hogy inkább előbbi vagy utóbbi kategóriába tartozik. Viszont ezt leszámítva egy jópofa, szórakoztató film.

2015.06.09 Skarsh

Ez egy igen aranyos történet, a valaha élt egyik legzseniálisabb színész főszereplésével. Bill Murray remekül hozza a megfáradt, zsémbes öregember szerepét. Persze a film végére minden jóra fordul a bonyodalom után. Ebben a filmben még Melissa McCart... Több

2017.02.19 tilino

Fordulatos, néha ironikus, vicces, feketehumorban gazdag film, nem mindennapi történettel mégis hétköznapi karakterekkel. A film néha "leül", de ennek ellenére nem volt rossz élmény, a szálak könnyen követhetők, könnyed, érdekes film.

2017.01.13 holnaputan

Nem volt rossz film bár sok nem maradt meg belőle. Kiszámítható volt a vége, egyszer nézhető.

2015.04.17 KeriPeti

Nem egy remekmű a film, de nagyon szép és mindenképp érdemes lehet megnézni egyszer legalább. Bill Murray alakítása kifogástalan, hozza a kötelezőt. Nagyon jó a történet is.

2016.08.24 beus1987

Kedves film volt, érdekes történettel, bár nekem a szereplők nem igazán illetek a szerepekhez.

2015.06.29 macikutya

Ezt még nagyon nagyon sokszor meg fogom nézni! Minden percét élveztem. Bill Murray, az a színész, aki nagyon tud valamit, az alkotóknak sikerült egy drámába bújtatott (vagy fordítva) remek vígjátékot összehozni, amiben még Melissa McCarthy is szereth... Több

2018.08.26 urbanistaa

Vigjáték létére van mondanivaló, tartalom. Humoros, vicces, kellemes film. A Melissa McKathy-tól megszokott pörgés azonban hiányzik. Ettől függetlenül érdemes megnézni.

2015.06.30 bigi

Egyszer nézhető kategória, de ez közel sem vígjáték. Szerintem alapjában véve ez egy dráma. Vígjáték elem annyi található benne, amit az élet hoz, vagyis nem kreálnak benne újakat, csak azért, hogy "jobb" legyen a film tőle. Bill Murray és a többi főszereplő hitelesen alakítja szerepét.

2015.04.20 dóri

Jó film, de sajnos vannak benne kiszámítható klisék. Szerencsére, azért ennek ellenére is élvezhető a film.