St. Vincent

St. Vincent De Van Nuys

2019.12.27 flash88

Nagyon kellemes élmény volt ez a film, de azért a hype valamivel többet ígért. No sebaj, mert a jó szórakozáshoz végül is minden garantált, és ott van persze Murray, aki szerintem élete alakítását nyújtja. Igazából ez menti meg nálam a filmet a közép... Több

2017.05.05 mamiéstöti2

Melissa McCarthy egyik olyan szerepe, ami nem igazán passzol karakteréhez, nem tud úgy kibontakozni a szerep korlátai miatt. Másfelől viszont van benne fantázia.

2017.04.15 indingo

Élveztem a filmet, bár ki lehetett találni a végét. A karakterek nem eléggé kidolgozottak Bill Murrey-t leszámítva. Kicsit lassú a film, de egyszer meg lehet nézni.

2015.05.21 dulkap

Egy sokszor látott történet, ami ennek ellenére jól indult a kiváló Bill Murray alakításával. Aztán átment erőltetett drámába, amibe igyekeztek minél több konfliktust és tragédiát beleerőltetni, amiket aztán szinte szó nélkül el is vágnak. Egyáltalán nem rossz film, csak pár dolog teljesen felesleges benne.

2018.08.17 erahurka

Melissa McCarthy talán legszelídebb filmje. Kellemes szórakozás, kicsit tingli-tangli, nem tolja túl a humort, cserébe szerethető történetet kapott. Nem kihagyhatatlan darab, de ha szembe jön, érdemes leülni elé.

2017.10.23 Bazzzsi

Bill Murray még tudott egy igazán jó filmet mutatni, talán az ő alakítása a legmegindítóbb a filmben. A történet kicsit sablonos és kiszámíthat, de egy kedvelhető darab.

2017.07.28 Lonka

Én örültem, hogy Melissa McCarthy kicsit más karakterbe bújt, mint amit megszoktunk tőle. Kell az ilyen is. A története elég lassú, de unalmasnak nem mondanám. Közepes.

2017.12.19 Greeta

Számmora az egész film az elmúlásról szól és erre a szerepre a korosodó Bill Murray jó választásnak bizonyult. A története picit egyszerű, de kedvelhető.

2016.06.19 Timcsi

kedves film, egyszer mindenképpen érdemes megnézni. Vannak benne humoros jelenetek, de igazából egy dráma. Tetszett.

2017.10.14 kevelin

Annyira nem volt jó film. McCarthy miatt néztem meg, de mivel nem egy rászabott szerep volt annyira nem nyujtott nagyot. Egyszer nézhető volt

2015.09.24 Zsceeeka

Igazából nem mondom, hogy nme tetszett a film, de sokkal jobbra számítottam, a színészek és az imdb értékelés alapján is. Annyira semmiképpen sem tetszett, hogy különösebben ajánljam.

2015.05.13 Curacao86

Szent Bill Murray. Ez a színész nagyon tud valamit, az alkotóknak sikerült egy drámába bújtatott (vagy fordítva) remek vígjátékot összehozni, amiben még Melissa McCarthy is szerethető figura. :) Vicces, humoros, szórakoztató, tanulságos, élettel teli film. Kötelező darab! :)

2015.09.29 Loborg

Nagy reményekkel ültem le megnézni ezt a filmet , de sajnos nem nyújtott túl maradandó élményt . Azért egyszer meg lehet nézni, nem olyan szörnyű és vannak benne aranyos részek.

2017.05.30 vivikejencikelara

Nagyon jó film! Érdekes hogy milyen nehéz valakiben a jót meglátni és a filmben is ez van, hogy "rossz" Vincent mennyi jóra taníthatja meg a fiút. Bár Melissa McCarthy nekem vígjátékokba való de itt kicsit át tudott formálódni és megtaláltam benne a másik oldalát.