Star Trek: Voyager

Nincs modernebb hajó a Föderációban, mint a Voyager. Miközben a hajó a Marquis nyomában jár, a Delta Kvadránsba kerülnek. A Csillagflotta és a Marquis legénysége összefog, hogy az ismeretlen térségen át együtt tegyék meg a hazafelé vezető 70000 fényéves… Több

Premier (HU): 2000.10.24. | Netflix (2019.08.07.)

1. évad (1995) - 15 epizód
2. évad (1995) - 26 epizód
3. évad (1996) - 26 epizód
4. évad (1997) - 26 epizód
5. évad (1998) - 26 epizód
6. évad (1999) - 26 epizód
7. évad (2000) - 25 epizód

2016.07.11 mozimániás

igen kicsit talán megosztó a sorozat,DE mindenki maga dönti el nekem ....nem is tudom voltak részek amelyek túl voltak tolva mindenféle tech,blablával és anomáliával,de a műfaj ezt elbírja szerintem jó

2015.05.08 titra

Ez volt az egyetlen Star Trek sorozat amit néztem, talán mert akkoriban épp ezt adták a tévében. Érdekelt hogy jutnak haza, volt pár karakter akik miatt érdemes volt nézni. Nem vagyok Star Trek rajongó, de ez egy jó sorozat volt.

2016.02.24 tamas84

Nagy rajongója vagyok a Star Trek-univerzumnak, de sajnos azt kell, hogy mondjam, a Voyager minden szempontból a franchise leggyengébbike. Nekem valahogy se a sztori, se a színészek nem jöttek be, az egész kicsit felszínes volt, inkább éreztem azt, hogy ez csak egy újabb rókabőr. De hát ízlések és pofonok.

2016.07.05 cvölf

Szerintem kimondottan jó lett a Voyager, nem mondom, hogy a legjobb Star Trek sorozat, de nekem éppenséggel bejött a történet, sőt, azt mondanám, hogy sikerült visszahozni a hamisíthatatlan ST fílinget. Bryan Fuller remekül rakta össze a sztorit, nem... Több

Hét Kilenced eredeti neve Annika Hansen.Szerző: sipiarpi

A hazaút során 17 db űrkomp pusztul el.Szerző: sipiarpi

Chakotay indán karakter a Star Trek sorozatokban.Szerző: hp

Captain Janeway szerepét eredetileg Geneviève Bujold játszotta volna, de néhány nappal a forgatás előtt otthagyta a produkciót. Szerző: hp

Jeri Ryan négyszer utasította el a szerepet. A sorozat producerének, Jeri Taylornak hosszasan kellett győzködnie a színésznőt, végül azonban sikerrel járt.Szerző: hp