Star Trek: Voyager (1995)

Star Trek: Voyager

titra   2015. 05. 08.

Ez volt az egyetlen Star Trek sorozat amit néztem, talán mert akkoriban épp ezt adták a tévében. Érdekelt hogy jutnak haza, volt pár karakter akik miatt érdemes volt nézni. Nem vagyok Star Trek rajongó, de ez egy jó sorozat volt.

mozimániás   2016. 07. 11.

igen kicsit talán megosztó a sorozat,DE mindenki maga dönti el nekem ....nem is tudom voltak részek amelyek túl voltak tolva mindenféle tech,blablával és anomáliával,de a műfaj ezt elbírja szerintem jó

cvölf   2016. 07. 05.

Szerintem kimondottan jó lett a Voyager, nem mondom, hogy a legjobb Star Trek sorozat, de nekem éppenséggel bejött a történet, sőt, azt mondanám, hogy sikerült visszahozni a hamisíthatatlan ST fílinget. Bryan Fuller remekül rakta össze a sztorit, nem tudom, hogy aki szereti a Star Trekeket, hogy kedvelheti a Voyagert. Én mindenki sci-fist csak buzdítanék, hogy tegyen vele egy próbát, ha eddig még nem tette.

tamas84   2016. 02. 24.

Nagy rajongója vagyok a Star Trek-univerzumnak, de sajnos azt kell, hogy mondjam, a Voyager minden szempontból a franchise leggyengébbike. Nekem valahogy se a sztori, se a színészek nem jöttek be, az egész kicsit felszínes volt, inkább éreztem azt, hogy ez csak egy újabb rókabőr. De hát ízlések és pofonok.

Kate Mulgrew

Hét Kilenced eredeti neve Annika Hansen.

(sipiarpi)

A hazaút során 17 db űrkomp pusztul el.

(sipiarpi)

Chakotay indán karakter a Star Trek sorozatokban.