Stefan Zweig: Búcsú Európától

Stefan Zweig: Farewell to Europe

2018.07.10 Gwen_mot

Számomra nagyon egy Wes Andersom film hangulatát hozza a film, lehet, hogy az Grand Hotel Budapest vizualitását próbálták egy kicsit meglovagolni. Mondjuk ez annyira nem sikerült, de így is elég jó film készült belőle.

2017.03.23 acey

Szép, szívhezszóló mozi, amire egész biztosan nem a tempója miatt fogunk emlékezni, vagy talán mégis? :) Viccet félretéve , kellő nyitottság mellett ez a film igen mélyre tud hatolni.

2017.03.28 Alphik

Stefa Zweig novelláir, regényei mindig is egy kicsit lassan bontakoztak ki, arra gondoltam, hogy talán ez a film is ezt próbálja érzékeltetni, de egyáltalán nem lett az egészből semmi sem. Hiányérzettel mentem haza. Nem igazán tudom ajánlani, hogy pénzt adjon az ember azért, hogy megnézhesse.

2017.03.25 despy

Ismertem Stefan Zweig munkásságát, de nem gondoltam volna, hogy ilyen jó és erős sztori húzódik meg mögötte. Ez a film úgy ahogy van az alakításokkal, rendezéssel együtt engem levett a lábamról.

2017.03.24 luksa10

Engem nem sikerült meggyőznie ennek a filmnek. Premier előtt láttam, de majd elaludtam rajta. Nem tudnám sorolgatni a hibáit, mert rendben van ez, de nagyon nem nekem találták ki. Ettől másnak még lehet jó, szerintem nézz bele az előzetesbe, kb olyan az egész film is.