Suburra

(Suburra)

petra050  2016. 05. 13.

Nekem eléggé kliséfilm volt, nem igazán mondott és mutatott újat, de azért elismerésem, mivel európai filmként vetekszik a Fekete misével és a Tom Hardy-féle Legendával.

hsanya182  2017. 01. 05.

Politika, kurvák, gengszterek, bosszú. Akaratodon kívül hogyan lehet belekeveredni a maffia világába. Sok drámai zenével. Jó megvalósítás, de nekem mégis kicsit lapos és vontatott volt. Karma = információ avagy ki kit ismer.

Titdma  2016. 08. 19.

Olasz politikai elit, és az alvilág kapcsolata.Az orosz Leviathan filmhez tudom hasonlítani.
Szerintem sok helyen így működnek a dolgok, és az "igazság", sokat lehet tanulni a filmből.Elgondokodtató.Még másnap is a hatása alatt voltam!

Zsombi  2016. 04. 26.

Ilyen erős filmre az olaszoktól nem számítottam. Habár mindig a maffiás vonallal jelentkeznek, de ez most valami egészen úúj ízűre sikerült. Nem az a klasszikus értelemben vett család-maffia filmet láttam, ami kifejezetten üdítő jelenség volt számomra. Igazi pörgős, fordulatokban gazdag krimi ez.

Greta Scarano