Super Dark Times

Zack és Josh, két jó barát, a kilencvenes évek közepéről, élvezik a mindennapokat. De úgy tűnik, egy délelőtt a dolgok egyszerűen megváltoznak.

(csd)

Zene: Ben Frost
Premier: 2017.01.29.
Elizabeth Cappuccino
Owen Campbell
Charlie Tahan
Charlie Tahan

2022.03.05 BoBamburg

Na a Super Dark Times egy remekül összerakott film. Nem egy kimondott horror, az inkább csak az atmoszférájában jelentkezik, de viszont mint dráma, kitűnő. Lassú film egy pár fiatalról, akiket egy nem várt trauma ért, illetve arról, hogyan dolgozzák fel azt. Remek '90-es évek hangulat és még remekebb színészi játékok.

2022.01.12 elekm90

Egy élvezetes tinithriller izgi alaphelyzettel, tehetséges fiatal színészekkel és sötét hangulattal. A rendező szempontjából ez több mint rendben van első nagyjátékfilmnek. Egyedül a befejezése volt bizarr, és szerintem totál következetlen.

2018.09.24 koricapito

Már az elejétől kezdve nagyon jó hangulata van a filmnek, hozza a 'Stranger Things'-féle 90-es évekbeli misztikus atmoszférát, ami határozottan jól áll ennek a sztorinak. Hamar ki is bontakozik a cselekmény, amely során a karakterek személyisége hata... Több

A film összbevétele 33 109 dollár volt (imdb.com).

Ez az első játékfilmje Max Talisman-nak, aki Daryl-t alakítja.Szerző: koricapito

Ez Kevin Phillips első egész estés filmje rendezőként.Szerző: koricapito