Szellemirtók

Ghostbusters

2016.07.25 N.Béla

A 90-es évek egyik legeredetibb filmje. Szerintem mindenki szereti a világon és ismeri. Izgalmas történet és humoros, poénos szereplők jellemzik. Fantáziadús. Az első film még nagyon tetszett. A többinél már a minőség kezd hanyatlani.

2016.07.24 Igob1

Zseniális film csodálatos fantáziával, történettel és színészekkel. Ma már ritkán láthat az ember ilyen klassz akciófilmet. Néhol szinte ilyesztő a történet de mint tudjuk sokszor ez mozgassa meg az emberek fantáziáját. Bőven előrehaladt a korához képest a megoldásaiban.

2015.06.20 Akodako

Ahányszor megnézi az ember mindig tud valami újdonságot adni. Nagyon szórakoztató , remek színészi alakítás, vicces, műfajában kiemelkedő film . Aki még nem látta nézze meg nem fog csalódni.

Nagyszerű ez a film, egyszerűen megunhatatlan, bármikor meg lehet nézni, nagyszerű jelenetek még nagyszerűbb színészek, nem is lehetne jobb. :)

2016.04.23 johnny87

Gyerekkorom nagy kedcence.Szerintem mindenkinek ott van a fejébe az a jelenet mikor elszabadul az a hatalmas hófehér lufi ember.A mainapig jól lehet szórakozni mert egy nagyon jól működő csapat van akin csak fulladásig lehet röhögni.A látvány még mindig jól néz ki.Ritka az ilyen szórakoztató és hosszú életű film.

2015.11.04 Ballerz93

Valami totális eszement kis film lett. Persze ezt csakis jó értelemben mondom hisz minden a helyén volt és kívánni se lehetett volna többet. Szerintem simán nézős bárki számára. Még ilyet.

2016.04.26 Macko

Klasszikus alapfilm, amit gyerekként nagyon szerettem. A zenéje is nagyon tetszett. Ma már kissé idejét múlt, de azért nézhető és kategóriájában nem rossz film.

2016.08.10 nemeth2

Nagyon jó és hangulatos film. Csak ajánlani tudom. Mivel annyira megtetszett ez a két részt és felállítottak egy mércét, félek az új "szellemirtók" megnézéstől.

2016.07.14 zselyke

Ez a film nagyon érdekes néhány helyen ijesztő és amikor a vatta cukor ember letapossa a világot az fura.

2015.05.01 house354

Az egyik kedvenc filmem a mai napig. Nagyon szerettem a Szellemirtókat. Nagyon jól megcsinált film, jó történet, remek színészi alakítás. Kár hogy csak két része lett.

2015.03.31 Bruno

Klasszikus, a zenéje miatt is, meg persze a film is jó

2017.08.16 Sheeny004

Átlagos színvonal, de nem volt rossz. Voltak benne jó, vicces jelenetek de nem sok. Szeretem a hasonló filmeket de ezt valahogy egyszer megnéztem és ennyi.

2015.02.16 DarkLion

Bár nincs a “klasszikusnak” meghatározott definíciója, de ha felütném az értelmező szótárt, ezt a filmet megtalálnám a “klasszikus” címszó alatt. Egyedi darab volt, és az is maradt, hiába telt el több mint húsz év. Nehéz elfelejtenem azt a napot, ami... Több

2016.06.21 JamesBont

Nagyon ritka, hogy sikerül két különböző filmstílust sikeresen egymásba olvasztani, de a Szellemirtók készítőinek ez összejött. Egyrészt ott van Bill Murray és Dan Aykroyd szellemes sármja, másrészt ott vannak a libabőrt okozó szellemek, akik elől le... Több