Szenvedélyek viharában

(Legends of the Fall)

Deku  2017. 09. 13.

Nagyon tetszett itt az, hogy nem volt benne semmi túlzó erős vonás a filmben ezért könnyedebb volt a hangulata és a szereplők sem voltak laposak unalmasak. Egyszerű és végtelenül nagyszerű volt.

Robi92  2015. 11. 21.

Igazi gyöngyszem ez a film. A film lényege,hogy a férfiak nem tudják megbecsülni azt amilyük van. Tetszett ahogy változott a felállás,hogy ki kit szeret.Olyan film amit bármikor szívesen újra megnézek férfi létemre is.

Aranyhal  2015. 03. 28.

Élményt nyújtott a film.Megragadó, érdekes dráma, a színészek is egytől egyig jól alakítanak benne.
Érzelmes és izgalmas, annak ellenére hogy a sztori elcsépeltnek tűnik.

storeman  2015. 11. 28.

Egy igazi gyöngyszem, a romantikus kalandfilmek sorában. A testvérek közötti éles külömbségek mellett, jól megnyilvánul a szoros összetartás köteléke is.

Sniper  2014. 12. 19.

Igazán elragadó melodráma, sok felemelő és még több lehangoló résszel. Edward Zwick nagyon következetesen rendezte meg ezt a filmet, szép, erős képeket használ. A karakterek egyértelműen vannak megrajzolva, néha egy kicsit túl sarkítottnak éreztem, de nem baj. A történet érdekes és a magvalósítás is jó.

Brad Pitt

Tristan Ludlow szerepét Johnny Deppnek is felajánlották, de ő nem élt a lehetőséggel.

(ps)

Edward Zwicknek 17 évébe telt, hogy megvalósítsa filmtervét.

(ps)

A filmesek két millió dollárt spóroltak azzal, hogy nem az USA-ban, hanem Kanadában forgattak.