Szenvedélyek viharában (1994)

Legends of the Fall

Brad Pitt

dailyfilmsan   2021. 05. 14.

Tökre nem azt kaptam a filmtől, amit vártam, és pont emiatt annyira jó ez a családon belüli drámasorozat és szerelmi sokszögek sokfajtasága. Tetszett, hogy nem egyszerű, hogy a klisékkel él, de nem akar happy endeket. Ettől keserű a film, mégis életszagú. A szereplők hitelesek, és a képi világ magával ragadó.

Gyorvik   2021. 02. 18.

Szerelmi sokszög...

Az, hogy szenvedélyek és szerelmi sokszögek, egyszerűen nem képes kifejezni azt a légkört, ami eluralja eme mozit. Középpontjában egy dimenzión túli, vad érzékiség húzódna, de valójában nincs, ehelyett inkább egy végtelen vágyspirál, amit láthat a né... teljes kritika»

indingo   2019. 02. 26.

Többször is láttam a filmet és mindig más ragadott meg benne. A történet összetett, a karakterek fantasztikusak és szereposztás parádés. Olyan film ami tényleg hatást tud elérni.

Deku   2017. 09. 13.

Nagyon tetszett itt az, hogy nem volt benne semmi túlzó erős vonás a filmben ezért könnyedebb volt a hangulata és a szereplők sem voltak laposak unalmasak. Egyszerű és végtelenül nagyszerű volt.

Sabnock Sanatory   2019. 01. 26.

Fantasztikus, korszakokat átívelő, egyben bemutató film... Benne van, ami kell egy igazán jó romantikus thrillerhez: hazugság, hűség,szerelem, szeretet, árulás és megbocsátás. A szereplők pedig zsenik, illetve Hopkins és Pitt, a többiek is csúcson járnak. Gyönyörű képi világ. Ajánlott.

MidoD7   2019. 04. 06.

Nem tökéletes, de mi az, ami tökéletes lenne. Elvitt a hátán, és ez elég. Nagyon látványos, akciódús film, igazi moziélmény szenzációs effektekkel. Nagyon tetszett a film, látványos, izgalmas és többször nézős.

De Matt   2018. 11. 13.

Szenvedély felsőfokon!

Nagyszerű film remek színészi alakításokkal!

Brad Pitt és Julia Ormond ugyanabban a házban szálltak meg, miközben a filmet forgatták.

(dailyfilmsan)

160,6 millió dollár a film összbevétele.

(LionelMessi10)

A film költségvetése 30 millió dollár volt.

(LionelMessi10)

Tristan Ludlow szerepét Johnny Deppnek is felajánlották, de ő nem élt a lehetőséggel.

(ps)

Edward Zwicknek 17 évébe telt, hogy megvalósítsa filmtervét.

(ps)