Szilveszter éjjel

New Year's Eve

2020.08.16 Crystaldeer

talán a címe lehetett volna Szilveszter varázsa

Egyik kedvenc filmjeim közé tartozik, bár sokan gondolják róla, hogy az Igazából szerelem amerikai változata, engem mégis magával ragadott. És biztos sokan voltak, akik miután megnézték, azt gondolták, hogy bárcsak az ő életükbe is lenne valaki, aki így megvalósítaná minden álmát, persze ha nem olyan szerencsés, hogy már megtörtént vele hasonló.

2017.04.12 indingo

Karácsony környékén szeretem pár évente megnézni a filmet. tetszenek a kis történetek, amelyekben érzelemből nincs hiány. Szerelem, barátság, élet és halál.

2017.01.02 ArpiHajdu és Réci

A tavaly elhunyt Garry Marshall rendező híres "a sok sztárt préseljünk bele egy több mikrotörténetből építkező filmbe" módszeréről és a recept legfontosabb pontja, találjunk egy ünnepet, ami ad egy bizonyos hangulatot a filmnek. A Valentin-nap és az ... Több

2019.01.04 Thibo84

A film nem hordoz nagy mélyenszántó gondolatokat. Ez egy könnyed esti kikapcsolódás az egész családnak, ami nagy nevekkel operál.

2017.11.20 Deku

Végig unatkoztam a film alatt. Bizakodtam az elején de ez sajnos befuccsolt. Nem jött be kicsit sem. Az első percekben csak pislogtam és nem értettem hova kerültem. Nagyon sok sebből vérzett a történet.

2019.05.31 Ms. Akárki

Egyszernézős kis romantikus karácsonyis film, mely több ember életének egy-két napját öleli fel. Nagyon megindító és érzelmes mindegyik szereplő egy egy életszituációja. Ünnepekkor tökéletes kikapcsolódás. A zene gyönyörű és a történet is érdekes, ahogy több élet fonala összefut a filmben.

2017.11.23 Bazzzsi

A karácsonyi hangulat nagyon átjön a filmben. A látvány és a zenék nagyon megkapóak. Maga a stílus a kis sztorikkal, annyira már nem nagy szám. Nem elég kerek.

2016.05.05 TomÁcs

Kis sztoriból nagy sztori. Nem rossz film, sok sztárt is felsorakoztat és a története is rendben van, igazi szilveszteri hangulata lesz tőle az embernek.

2016.11.09 diumiu

Nálam ez a film a "limonádé" kategória, de abból is az a fajta amit nagyon szeretek. :) Szuper szereposztás, vidám, vicces, érzelmes és teljesen kikapcsol. Ettől a filmtől, nem kell sokat várni és akkor nem okoz csalódást. Nálam többször nézős kategória, nagyon szerettem/szeretem.

2017.07.25 Lonka

Valahogy nekem bejönnek ezek a filmek. Egyből elkezd kombinálni az ember, hogy ki-kinek a rokona, barátja, felesége, anyja lehet. Szomorú és vidám történetek egyaránt vannak benne.

2017.12.18 Greeta

Több apró történetet, kis érzelem bonbont kap az ember. Sok szereplős, sok különböző karakterrel. Igazi karácsonyi hangulatot hoz a film és a szuper zenék.

2016.10.07 cinderella

Épp a minap néztem meg újra a tv-ben, de most is ugyanarra jutottam, mint előtte. Nagyon nem szól semmiről, az Igazából szerelemhez hasonlót szerettek volna csinálni, csak valahogy nem sikerült olyan jóra. Hiába sorakoztat fel annyi híres színészt, mégis csak átlagos film lett belőle.

2019.06.02 kevelin

a filmet talán az viszi el a nézhető irányba hogy rengeteg sztárt vonultat fel. valószínüleg ha nem ekkora nevek szerepelnének a kutyát nem érdekelte volna, ezzel így vagyok én is. de a nevek nem véletlenek hiszen garanciát adnak még egy ilyen semmilyen sztoriban is a minőségi játékra és szórakozásra

2019.03.31 Csillagpor

Nagyon jó karácsonyi/szilveszteri film. Vígjátéknak nem teljesen mondanám, inkább romantikus dráma. Több élet egy-egy szeletét mutatja be így szilveszter környékén. Nagyon megható és a nézők legalább egy élettörténettel azonosulni tudnak, amitől mégj... Több