Szilveszter éjjel

New Year's Eve

Annak ellenére, hogy a filmben van jelenet a Brooklyn Múzeum konyhájában, igazából a múzeumnak nincsen konyhája.Szerző: diumiu

Juliette Binoche visszautasította Ingrid szerepét.Szerző: diumiu

Zac Efron és Michelle Pfeiffer már szerepeltek együtt a "Hajlakk" (Hairspray, 2007) című filmben.Szerző: diumiu

Time Squaren egy hatalmas plakát látható Sherloc Holmes: Árnyjátékról (2011)Szerző: AngelCass

Amikor Hector Elizondo megérkezik a filmben, a rádió éppen bejelenti, hogy a "Sas leszállt". Ez utalás a korábbi szerepére, a Neveletlen hercegnőre, amelyben Elizondo Clarice királyné testőrét alakítja. Amikor a királyné megérkezik valahová, azt mondják a filmben: "A sas leszállt".Szerző: ArpiHajdu és Réci

Matthew Broderick Mr. Buellerton-t alakítja a filmben, amely egyértelmű utalás a színész egy korábbi szerepére, a Meglógtam a Ferrarival című filmre, amelyben Ferris Buellernek hívták a karakterét.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Halle Berryt szerződtették egy szerepre, de végül helyettesítették Katherine Heigllel, mert Berrynek ki kellett lépnie a filmből gyermekelhelyezési problémák miatt közte és a volt párja között. Miután sikerült megoldani a problémát, Berry visszatért a filmbe, de már egy másik szerep lett az övé. Szerző: rbernadett

Reese Witherspoonnak felajánlottak egy szerepet, de visszautasította a lehetőséget. Szerző: rbernadett

Ez a nyolcadik film, amiben Cary Elwes orvost alakít. Szerző: rbernadett

Jake T. Austinnak és Abigail Breslinnek tizenötször kellett megcsókolniuk egymást mire tökéletes lett a jelenet. Szerző: rbernadett