Szilveszter éjjel

Szilveszter éjjel

New Year's Eve

December 31. utolsó óráiban a szeretet kerül a középpontba. Sok pár türelmetlenül várja az éjféli csókot, míg néhányan arra használják ezt a varázslatos éjszakát, hogy életre szóló fogadalmat tegyenek. Mások megragadják a lehetőséget, hogy adjanak valakinek egy esélyt. A szerelem különböző… Több

Premier (HU): 2011.12.08.

2020.08.16 Crystaldeer

talán a címe lehetett volna Szilveszter varázsa

Egyik kedvenc filmjeim közé tartozik, bár sokan gondolják róla, hogy az Igazából szerelem amerikai változata, engem mégis magával ragadott. És biztos sokan voltak, akik miután megnézték, azt gondolták, hogy bárcsak az ő életükbe is lenne valaki, aki így megvalósítaná minden álmát, persze ha nem olyan szerencsés, hogy már megtörtént vele hasonló.

2017.04.12 indingo

Karácsony környékén szeretem pár évente megnézni a filmet. tetszenek a kis történetek, amelyekben érzelemből nincs hiány. Szerelem, barátság, élet és halál.

2017.01.02 ArpiHajdu és Réci

A tavaly elhunyt Garry Marshall rendező híres "a sok sztárt préseljünk bele egy több mikrotörténetből építkező filmbe" módszeréről és a recept legfontosabb pontja, találjunk egy ünnepet, ami ad egy bizonyos hangulatot a filmnek. A Valentin-nap és az ... Több

2019.01.04 Thibo84

A film nem hordoz nagy mélyenszántó gondolatokat. Ez egy könnyed esti kikapcsolódás az egész családnak, ami nagy nevekkel operál.

2017.11.20 Deku

Végig unatkoztam a film alatt. Bizakodtam az elején de ez sajnos befuccsolt. Nem jött be kicsit sem. Az első percekben csak pislogtam és nem értettem hova kerültem. Nagyon sok sebből vérzett a történet.

Annak ellenére, hogy a filmben van jelenet a Brooklyn Múzeum konyhájában, igazából a múzeumnak nincsen konyhája.Szerző: diumiu

Juliette Binoche visszautasította Ingrid szerepét.Szerző: diumiu

Zac Efron és Michelle Pfeiffer már szerepeltek együtt a "Hajlakk" (Hairspray, 2007) című filmben.Szerző: diumiu

Time Squaren egy hatalmas plakát látható Sherloc Holmes: Árnyjátékról (2011)Szerző: AngelCass