Szüzet szüntess! (2004)

The Girl Next Door

Elisha Cuthbert

7ETEDIK   2020. 04. 19.

A szőke csaj a legjobb korban volt, olyan a kisugárzása hogy már a puszta látványával elviszi a filmet, a lehetetlen helyzetek pedig csak hab a tortán. Kiváló szórakozás!

indingo   2017. 04. 15.

A cím az valami borzalom. Ezt komolyan gondolták? A történet mag egy helyes film, van benn egy pici retro vonal is. Egy történet nem hétköznapi, bár azért vannak benne túlzások, de kedvelhető.

Deku   2017. 11. 28.

Hát az biztos, hogy középszerű a film és nem egy fergeteges alkotás talán egyszer nézhető. A sztori nem túl, magával ragadó de épp eléri azt a szintet, amivel tűrhetővé alakul.

Orosz István   2017. 07. 27.

Ez is egy jól sikerült vicces vígjáték. Sokszor felnevettem rajta,a sztori sem átlagos. Még kiszámíthatónak sem mondanám. Nagyon jók a karakterek benne.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Összességében egy helyes, fiatalokról fiataloknak szóló film. Vannak benne komoly témát és arcpirítóak is. Kedveltem a szereposztását, és jó a befejezése.

VvV   2016. 05. 18.

Kellemes film ,egyszer mindenképp érdemes megnézni. Én sokkal rosszabbra számítottam.

Lonka   2017. 07. 24.

Aki a címet fordította a nem volt normális. A címtől eltekintve egy kedvelhető film egy elég jó történettel, korrekt szereposztással.

Elisha Cuthbert a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

A képet, amit a kávézóban Danielle Matthew-nak ad, maga Elisha Cuthbert rajzolta.

(kázsé)

A film vége felé látható pornófilmrendező a Szüzet szüntess rendezője, Luke Greenfield.

(kázsé)

Emile Hirsch megsérült a jelenetben, mikor Timothy Olyphant megveri a kocsiban.

(kázsé)

A Danielle pornófilmjében feltűnik egy valódi pornószínész, Steven St. Croix is.