Thanatomorphose

A tanatomorfózis egy idegen kifejezés, ami egy láthatóan bomló és szétrohadó organizmusra utal, annak pusztulása után. Az ugyanezt a címet viselő mozi egy lányról szól, aki egy reggel arra ébred, hogy a teste… Több

Ország: Kanada
Premier: 2012.10.04.

2021.07.11 Viktor389083

A film a halál után is életben maradó lélekről szól, amely a test pusztulása után is szó szerint foggal, körömmel akar életben maradni. Elgondolkodtató, szomorú film.

2020.03.02 BoBamburg

Egy underground agymenés az egész film, ami ahhoz képest, hogy egy látszólag kis költségvetésből forgatott produkció, egész korrekt darab. Kicsit a játékidő szerintem sok volt, de az atmoszférája tip-top.

2019.12.02 esfworld

Nézhető

Tudjátok, hogy mi miért van? 2x láttam a filmet direkt azért, hogy rájöjjek ezen kérdésre és szerintem sikerült. Az első 10 percben van egy jelenet, amelyre vezethető minden. A film maga egy jól felépített ember rothadós történet. Elég durva és kegyetlen módon mutatja be a rendező az ebből adódó dolgokat, de nekem átjött minden.

2015.01.14 tomtom

Mind a 100 percben?

2016.12.05 Sztyúi

Hát én nem is tudom, mit mondjak...jó volt, jó volt. De a Nekromantik a műfaj királya forever!