Tök állat

The Animal
NFG

Rendező: Luke Greenfield
Forgatókönyvíró: Tom Brady, Rob Schneider
Premier (HU): 2001.10.11. | Netflix (2023.09.01.)

2020.01.05 HE7EDIK

Rob itt még karrierje "csúcsán", ebben az időszakában ilyesféle fárasztó de sokszor humoros filmekkel állt elő. Kár hogy mostanság eltűnt.

2019.07.23 Ms. Akárki

Klasszikus Rob Schneider vígjáték, melyet átszövi a sajátos humora. Ötletes alaptörténet, amiből ered az egész film főbb poénja. Baleset folytán egy kósza tudós állati "alkatrészekkel" foltozza össze a pasit. Szétnevettük magunkat rajta a családdal. Tökéletes kikapcsolódás.

2016.10.24 jencike1985

Rengeteget nevettem mikor ezt a filmet néztem. Rob Schneider minden filmben oda teszi magát, ahogy kell. Vicces néha romantikus, őrült és állatias. Családi szórakozásra pont jó.

2016.09.14 Zoe091

Eszméletlen beteg film, de nagyon sokat nevettem rajta. Nem lehetett kitalálni mi lesz a vége, vagy egy egy szituációból, hogyan mászik ki. A grimaszolások benne önmagában viccesek voltak. Jár az 5 csillag.

2019.06.02 kevelin

adam sandler és rob schneider párosa létrehozott pár klasszikus vígjátékot ami a műfaj kedvelőinek szinte kötelező. nekem már néha nagyon sok volt amit a fiúk műveltek de a tök alső és még pár filmjük zseniális lett. pedig amúgy nem igazán szeretem az ilyen filmeket de ez bejött

A film költségvetése 47 millió dollár, míg a nemzetközi bevétele közel 85 millió dollár volt.Szerző: LionelMessi10