Csábítás

The Beguiled

2017.12.10 Greeta

A történetben volt valami pikantéria a sok nő egy férfi felállással. Talán kevés volt benne az intimitás és a végét is túl elcsépeltnek éreztem.

2019.02.03 Timcsi

Szerintem jó volt a film, de sokkal jobb is lehetett volna. Tetszett a három különböző színésznő korosztály szerepeltetése.

2020.01.09 petraszab

Én nem érzetem azt a tüzet, fülledtséget, amit az előzetes alapján vártam a filmtől. A szereposztása jó, de ne kiemelkedőek az alakítások.

2019.02.06 kevelin

Halálosan unalmas volt. a történet semmilyen Nicole Kidman nem tudom mit gondolt amikor ezt elvállalta de szörnyen rossz film volt. nekem egyáltalán nem tetszett. félig aludtam félig nem. vártam hogy történjen valami de nem- nem tudom a csábítás hol ... Több

2017.12.06 Milanman

Ez tipikusan olyan film, ahol a színészek, a rendezés, a film történetéhez passzoló és szükséges képi- és látványvilág is rendben vannak, de valahogy a történet, annak kifutása nem elég izgalmas és érdekfeszítő. Mert én értem a különböző szereplők kö... Több

2017.12.29 Syracuse

A szereplőgárda remekel, Colin Farrell is kihozza a maximumot a faék egyszerűen megírt karakteréből. A forgatókönyvvel viszont már vannak problémák, én többet vártam ettől a filmtől, komolyabbnak reméltem. A regényt és a korábbi filmet nem ismerem, d... Több

2018.01.30 Bob

Érdekes film, elég furcsa befejezéssel. A rendező egy kicsit lassúra, művészfilmesre vette a figurát. Próbált az egész film alatt tartani egy minimális szintű feszültséget, de ez nem teljesen sikerült, ezért a filmet 10/6-ra értékelném.

2017.12.27 bbozsi

Stílus gyakrolat, ügyes alakítások nyújtotta szórakoztató pillanatokkal. Kicsit többet vártam tőle.

2019.01.16 lauralaura

Érdekes történet volt, és nagyon nagyon esztétikus, illetve izgalmas! Az egyik legjobb mozis élményem volt, nem tudom, hogy ha nem ott néztem volna ugyanekkora élményt nyújtott volna. A karakterek, kapcsolataik és a színészek játéka miatt is érdemes megnézni!

2018.03.21 evlin16

Nagy csalódás volt. Sokkal többre számítottam ettől a filmtől. Az elgondolás nagyon jó volt, de amilyen jól indul a történet a végére olyan lapos és unalmas lesz.

2017.09.07 feri1

Nagyszerű mozi, Nicole Kidman még mindig piszkosul jó színésznő, és bár Sofia Coppola eddig ritkán tudott lenyűgözni, ezzel a filmmel most betalált nálam. Remek atmoszféra, kiváló színészi játék, és parádés rendezés. Na ezért érdemes moziba menni.