Kopp-kopp

(Knock Knock)
Kopp-kopp

laci044  2016. 07. 07.

Ez a film valami elképesztően rossz. A film első fele egy pornó film is lehetne. Hosszú és fárasztó a felvezetés, a karakterek… hát nem igazán jók, a színészek sem. A lányok, jól néznek, ki, de ez nem a film érdeme…
Aztán amikor véget ért a felvezetés és végre bekövetkezik aminek be kell. Azt nem hiszem el… Komolyan? Annyira gáz az egész és nem izgalmas vagy érdekes. Amit a l´nyok előadnak, had ne kommentáljam.
A lezárás is semmilyen, illetve azért mégis felszabadító, hogy végre mehetsz valami mást csinálni. Komolyan nem értem ezt a filmet. Kinek és miért jó ezt nézni? A film se hálálja meg. Aki a meztelen részekre kíváncsi, keressen rá külön és felejtse el, hogy létezik a film.

tamas84  2016. 04. 10.

Vártam már ezt a filmet, de sajnos nem lett az igazi. Lehetett volna ez sokkal feszesebb is, de eléggé szétcsúszott a második felére. Nem rossz, nem rossz, de többet vártam.

hsanya182  2015. 11. 05.

Pozitívuma, hogy nagyon szépen, életszerűen és spontán építkezik, így az első egy óra elég jól sikerült, aztán már kicsit megszaladnak az indulatok és a történetvezetés hagy némi kivetni valót, de összességében jól sikerült THRILLER, ami a család, a vágyak, a megcsalás, a pedofília tanulságait próbálja nyomatékosítani! Párterápia! :)

dulkap  2016. 03. 29.

Ez bizony csont nélkül hozta a 'nézhetetlen' értékelést. Eli Roth nyilván nem egy rendező zseni, de legalább volt egy sajátos hentelős stílusa. Azonban itt csak egy totál életszerűtlen történet van, kicsit a Funny Games-re hajazva. Bolond nők (totál hiteltelen, hogy annyi évesek amit mondanak) és egy töketlen Keanu Reeves, aki szintén mélyrepülést végez színészileg. Nemrég azt hittem, hogy a Green Inferno Roth legrosszabb filmje, de ezt elég hamar megcáfolta. Remélem innentől már csak felfelé vezet az útja.

Bogi87  2016. 05. 27.

Amennyire beteg, annyira jó. Nem erre a befejezésre számítottam.

Smoking Barrels: Knock Knock
A kilencvenedik percben még van egy kapufa, amely egy kicsit feldobja a szurkolókat (a film esetében az a már említett kevéske humor vidítja fel némileg a nézőt), de végül mindenki csalódottan veszi tudomásul a végeredményt.
Movieaddicts: Knock Knock
Roth inkább maradjon a belsőségben tocsogó horrorjainál, Reeves meg folytassa csak a John Wicket (jövőre várható) és így mindenki jól jár. Ahogyan azzal is, ha ezt itthon meg se próbálják forgalmazni.
Filmworlds: Knock knock
Reméljük, hogy az Eli Roth - Reeves páros fog még jó filmekkel megörvendeztetni bennünket. Ez most nem sikerült nekik.

A filmet Chilében forgatták nagyjából 2,5M $-ból 2014 tavaszán.

Genesis-t alakító Lorenza Izzo a valóságban a rendező Eli Roth felesége.

A film két producere Colleen Camp és Sondra Locke szerepelt a film alapjául szolgáló Death Game (1977) című filmben.