Kopp-kopp (2015)

Knock Knock

Kopp-kopp

indingo   2017. 05. 08.

A történet nem lett volna rossz. Az okokat erőltetettnek éreztem és a vége nagyon gyengére sikeredett. Elmaradt a feleség reakciója is, amit megnéztem volna.

dulkap   2016. 03. 29.

Ez bizony csont nélkül hozta a 'nézhetetlen' értékelést. Eli Roth nyilván nem egy rendező zseni, de legalább volt egy sajátos hentelős stílusa. Azonban itt csak egy totál életszerűtlen történet van, kicsit a Funny Games-re hajazva. Bolond nők (totál hiteltelen, hogy annyi évesek amit mondanak) és egy töketlen Keanu Reeves, aki szintén mélyrepülést végez színészileg. Nemrég azt hittem, hogy a Green Inferno Roth legrosszabb filmje, de ezt elég hamar megcáfolta. Remélem innentől már csak felfelé vezet az útja.

Bogi87   2016. 05. 27.

Amennyire beteg, annyira jó. Nem erre a befejezésre számítottam.

HercegPeter   2016. 12. 08.

Az én meglátásom szerint Keanu Reeves az utóbbi időkben éli virágkorát. Ez és a John Wick is pazarul sikerült. A két lány is jól játssza a szerepét. A történet izgalmas és talán Amerikában még életszerű is lehet. Nincsenek a történettől elkanyarodó szálak, lényegtelen jelenetek. Végig izgalmas és érdekes.

Mavil   2016. 06. 09.

A filmet nézve nem volt nehéz rájönnöm, hogy ez nem más, mint a '70-es évek végi Death Game feldolgozása. Bár helyenként kissé sántított a történet és igen sok kérdést felvet, összességében nem volt rossz.

Ana de Armas

A kilencvenedik percben még van egy kapufa, amely egy kicsit feldobja a szurkolókat (a film esetében az a már említett kevéske humor vidítja fel némileg a nézőt), de végül mindenki csalódottan veszi tudomásul a végeredményt. több»

Roth inkább maradjon a belsőségben tocsogó horrorjainál, Reeves meg folytassa csak a John Wicket (jövőre várható) és így mindenki jól jár. Ahogyan azzal is, ha ezt itthon meg se próbálják forgalmazni. több»

Reméljük, hogy az Eli Roth - Reeves páros fog még jó filmekkel megörvendeztetni bennünket. Ez most nem sikerült nekik. több»

A filmet Chilében forgatták nagyjából 2,5M $-ból 2014 tavaszán.

Genesis-t alakító Lorenza Izzo a valóságban a rendező Eli Roth felesége.

A film két producere Colleen Camp és Sondra Locke szerepelt a film alapjául szolgáló Death Game (1977) című filmben.