Kopp-kopp (2015)

Knock Knock

Kopp-kopp

elekm90   2021. 01. 16.

A látszat ellenére ez egy B kategóriás thriller, mondjuk Eli Roth-tól nem is vártam különbet. Ana de Armast és Lorenza Izzot jó nézni, de az első félóra után kimondottan idegőrlővé válik a film.

Bogi87   2016. 05. 27.

Amennyire beteg, annyira jó. Nem erre a befejezésre számítottam.

HercegPeter   2016. 12. 08.

Az én meglátásom szerint Keanu Reeves az utóbbi időkben éli virágkorát. Ez és a John Wick is pazarul sikerült. A két lány is jól játssza a szerepét. A történet izgalmas és talán Amerikában még életszerű is lehet. Nincsenek a történettől elkanyarodó szálak, lényegtelen jelenetek. Végig izgalmas és érdekes.

indingo   2017. 05. 08.

A történet nem lett volna rossz. Az okokat erőltetettnek éreztem és a vége nagyon gyengére sikeredett. Elmaradt a feleség reakciója is, amit megnéztem volna.

dulkap   2016. 03. 29.

Ez bizony csont nélkül hozta a 'nézhetetlen' értékelést. Eli Roth nyilván nem egy rendező zseni, de legalább volt egy sajátos hentelős stílusa. Azonban itt csak egy totál életszerűtlen történet van, kicsit a Funny Games-re hajazva. Bolond nők (totál ... több»

Mavil   2016. 06. 09.

A filmet nézve nem volt nehéz rájönnöm, hogy ez nem más, mint a '70-es évek végi Death Game feldolgozása. Bár helyenként kissé sántított a történet és igen sok kérdést felvet, összességében nem volt rossz.

Berto49   2017. 06. 02.

Eli Roth baromsága, a végén némi társadalomkritika, ezzel együtt kimondottan ócska. Két szexi [email protected] tönkreteszi egy családapa (Keanu Reeves) életét. Teljességgel hiteltelen történet, a két [email protected]ától kinyílt a bicska a zsebemben.

Ana de Armas

A filmet Chilében forgatták, nagyjából 2,5M $-ból, 2014 tavaszán.

A Genesist alakító Lorenza Izzo a valóságban a rendező, Eli Roth felesége.

A film két producere, Colleen Camp és Sondra Locke szerepelt a film alapjául szolgáló Death Game (1977) című filmben.

Reméljük, hogy az Eli Roth - Reeves páros fog még jó filmekkel megörvendeztetni bennünket. Ez most nem sikerült nekik. több»